Zpět na » Primera Division » Schyluje se ke konci Azpilicuety v Chelsea? Španělské kluby mu nabízí lepší smlouvy

Schyluje se ke konci Azpilicuety v Chelsea? Španělské kluby mu nabízí lepší smlouvy

Schyluje se ke konci Azpilicuety v Chelsea? Španělské kluby mu nabízí lepší smlouvy © Football Espana - Azpilicueta možná v létě převlékne dres

1

Líbilo se

25.02. - Těžko byste ve stávajícím mužstvu The Blues hledali větší stálici. César Azpilicueta přestoupil na Stamford Bridge v létě 2012 z Marseille a od té doby se defenzivní univerzál vypracoval ke kapitánské pásce. S Chelsea rovněž po triumfu na nedávném mistrovství světa klubů vyhrál všechny možné trofeje. Teď se ale dost možná blíží jeho odchod z Londýna.

Hlavním kamenem úrazu je smlouva španělského zadáka. Ta stávající bude končit už 30. června tohoto kalendářního roku a Azpilicueta se ji zdráhá prodloužit. Lepší nabídky prý přišly z rodného Španělska.

Chelsea sice oficiálně má opci na prodloužení spolupráce s Azpilicuetou o další rok, nicméně klubové vedení by nerado nutilo tamní legendu za každou cenu zůstat. 32letý obránce by totiž podle informací z Ostrovů preferoval víceletou smlouvu.

Možnost podepsat takovouto dohodu údajně má v LaLize. Od Barcelony mu na stole přistála dvouletá smlouva s opcí na další rok, ještě delší angažmá mu pak prý nabízí Atlético Madrid.

Azpilicueta nadále nechává svou budoucnost otevřenou, výrazné náklonnosti ze strany Chelsea se ale zřejmě nedočká. Mezi základní pilíře klubové politiky patří, že hráčům starších třiceti let předkládá smlouvy nanejvýš na jeden rok.

Vojtech Olšr / fotbalportal.cz, 90min.com

Nejnovější články