Zpět na » Primera Division » Barcelona se snaží, ale zatím se jí nedaří prodloužit smlouvu s dvojicí mladíků

Barcelona se snaží, ale zatím se jí nedaří prodloužit smlouvu s dvojicí mladíků

Barcelona se snaží, ale zatím se jí nedaří prodloužit smlouvu s dvojicí mladíků © TEAMtalk - Není jisté, jak dlouho ještě Gavi s Araujem budou působit v barcelonském dresu

1

Líbilo se

24.03. - Po dlouhých měsících mdlých výkonů a chmurných prognóz to po suverénním vítězství 4:0 v El Clásicu konečně vypadá, že v Barceloně by se mohlo začít blýskat na lepší časy. Mezi základní pilíře blízké i vzdálenější budoucnosti na Camp Nou by měli patřit také Ronald Araujo a Gavi, nicméně situace ohledně jejich kontraktů zůstává nejistá.

Duo mladých nadějí Blaugranas aktuálně má platné smlouvy do června 2023 a pomalu se blíží čas, kdy by už měli své závazky vůči klubu prodloužit. Barca se o to také snaží, ale bez valného úspěchu.

Dle dostupných informací právě tyto dva hráče oslovila již třikrát, avšak zatím se jí nepodařilo splnit požadované podmínky. Oba fotbalisti o sobě údajně mají v rámci mužstva vysoké mínění a ekonomickými potížemi zatížená Barcelona jim možná nebude schopna nabídnout adekvátní finanční ohodnocení.

Gaviho s Araujem navíc rozhodně nepotěšilo, že jejich zaměstnavatel v zákulisí dokončuje příchody nových posil na jejich pozice, konkrétně Francka Kessieho a Andrease Christensena.

Odchovanec barcelonské akademie La Masia Gavi přitom ve svých teprve sedmnácti letech rozhodně nemá o zájemce zvenčí nouzi. Konkrétně se v jeho případě skloňoval například anglický Liverpool. Kolem Arauja se pro změnu pohybuje Manchester United a Chelsea.

Vojtech Olšr / fotbalportal.cz, marca.com

Nejnovější články