Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Barcelona si brousí zuby na tahouna Betisu, Real s Haalandem nespěchá

Ostatní - Přestupové spekulace: Barcelona si brousí zuby na tahouna Betisu, Real s Haalandem nespěchá

Přestupové spekulace: Barcelona si brousí zuby na tahouna Betisu, Real s Haalandem nespěchá © 24hoursworld - Fekir by v dohledné době mohl změnit španělského zaměstnavatele

4

Líbilo se

14.02. - BULVÁRNÍK Zimní přestupní okno už je nějakou tu dobu za námi a kluby i jejich sportovní vedení se plně soustředí na kvapně se blížící letní termín. Předmětem debat momentálně jsou především hráči, kterým na konci sezóny vyprší smlouvy, nicméně ani nákupy se nenechávají na poslední chvíli. Pojďme se tedy tak jako již tradičně podívat na ty nejzajímavější přestupní novinky uplynulého týdne.

Navzdory novému kontraktu o Fekira stojí Barcelona

V Seville se Nabil Fekir parádně zabydlel a z pozice ofenzivního záložníka diriguje hru Betisu. Za své výkony byl nedávno odměněn prodloužením smlouvy do roku 2026, ale ani tímto způsobem podle všeho Béticos neodehnali movitější zájemce. Velkým fanouškem Fekira prý je Joan Laporta, ředitel FC Barcelony, který do léta chce na Francouze nachystat nabídku v hodnotě 60 miliónů euro. (Zdroj: Sport)

Bílý balet si na Haalandův příchod počká

Kolem Erlinga Haalanda nadále zuří vyjednávací válka mezi evropskou fotbalovou smetánkou a stále není jasné, kam by mohl po angažmá v Dortmundu norský šutér zamířit. Jednou ze skloňovaných destinací je Real Madrid, ovšem ten by kvůli očekávanému a finančně stejně náročnému transferu Kyliana Mbappého přestup Haalanda ještě pozdržel. Nejradši by se s 21letým útočníkem teď domluvil a ponechal jej ještě rok na hostování v BVB. (Zdroj: Ruhr Nachrichten)

Haaland zvažuje své další kroky

Pochettino do United jedině s Kanem

Manchesterem United zmítá krize a cestu ven vidí většina fanoušků i médií až v podpisu nového trenéra. Tím by se dle spekulací mohl stát Mauricio Pochettino, aktuální lodivod Paris Saint-Germain. Argentinský stratég by však hodlal přijít jen pod jednou podmínkou. Red Devils by se museli alespoň pokusit přivést Harryho Kana, s nímž Pochettino předtím spolupracoval v Tottenhamu. (Zdroj: The Telegraph)

Tielemans odmítl prodloužení spolupráce s Leicesterem

Svou dlouhodobou budoucnost Youri Tielemans nemíní spojit s Leicesterem City. Rozhodl se tak, když shodil ze stolu novou smlouvu od svého stávajícího zaměstnavatele. Ta aktuální mu běží do června 2023, je ale do jisté míry pravděpodobné, že se jej Lišky pokusí ještě před tímto termínem prodat s peněžitou kompenzací. (Zdroj: OneFootball)

Bude mít druhé Ronaldovo angažmá v Manchesteru neslavný konec?

První štace portugalské značky CR7 na Old Trafford byla o parník úspěšnější, než je zatím ta druhá. Ronaldo je nespokojen s chodem klubu, svým nestálým pobytem v základní jedenáctce a celkově ne zrovna ideálním vztahem s trenérem Ralfem Ragnickem. Držitel pěti Zlatých míčů v nejbližší době prodiskutuje své další kroky s agentem Jorgem Mendesem. (Zdroj: Daily Star)

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, sport.es, ruhrnachrichten.de, telegraph.co.uk, onefootball.com, dailystar.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články