Zpět na » Primera Division » Real Madrid je blízko dohodě s Kylianem Mbappém. Hvězdu PSG může přivést zcela zdarma

Primera Division - Real Madrid je blízko dohodě s Kylianem Mbappém. Hvězdu PSG může přivést zcela zdarma

Real Madrid je blízko dohodě s Kylianem Mbappém. Hvězdu PSG může přivést zcela zdarma © skysports.com, fotbalportal.cz - Kylian Mbappé

1

Líbilo se

04.12. - NEPŘEHLÉDNĚTE Real Madrid je naprosto přesvědčen, že si již příští měsíc přednostně zajistí služby francouzského útočníka Kyliana Mbappého. Ten už za pouhý měsíc vstoupí do posledních šesti měsíců svého kontraktu s Paris Saint-Germain a může volně jednat s Bílým baletem o dohodě, v rámci které by v létě zamířil na Santiago Bernabeu jako volný hráč.

Podle španělského deníku AS nepochybují třináctinásobní evropští šampioni o tom, že se jim podaří pro příští sezónu přivést hvězdného útočníka PSG Kyliana Mbappého.

Dvaadvacetiletému střelci totiž začátkem ledna začne běžet posledních šest měsíců ze smlouvy v PSG a s Realem Madrid může podepsat předsmluvní dohodu ohledně letního přesunu bez nutnosti svolení francouzského velkoklubu.

Pokud by k tomu došlo, Mbappé by v létě mohl odejít z Paříže bez náhrady, přestože během letního přestupového okna klub údajně odmítl nabídku z Realu Madrid ve výši 137 milionů liber za hráče, kterého přivedl z Monaka za 163 milionů liber.

Vedení PSG tehdy nechtělo o hráče přijít pod cenou, byť riskovalo, že na konci letošní sezóny o něj může přijít bez finanční náhrady a poté, co Mbappé odmítl i poslední štědrou nabídku smlouvy, v rámci které by si v Paříži přišel na 20 milionů liber ročně, se tato možnost jeví jako dosti reálná.

Sportovní ředitel PSG Leonardo tehdy prohlásil: „Kylian Mbappé chce odejít, to je zcela jasné... Ale pokud chce odejít, tak pouze při splnění našich podmínek.“

Nakonec se ale zdá pravděpodobnější, že Mbappé odejde za svých podmínek a nejvíce na tom vydělá Real Madrid, který získá zdarma jednoho z nejlepších útočníků v Evropě, který jej přitom před rokem mohl stát 137 milionů liber.

Kam dál?

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Vít Sedlák / fourfourtwo.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články