Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Mbappé do Realu Madrid? Nevyvrátil to ani jeho spoluhráč z PSG Messi

Ostatní - Mbappé do Realu Madrid? Nevyvrátil to ani jeho spoluhráč z PSG Messi

Mbappé do Realu Madrid? Nevyvrátil to ani jeho spoluhráč z PSG Messi © thesun.co.uk - Zamíří Mbappé do Realu Madrid?

5

Líbilo se

23.11. - Lionel Messi tvoří společně s Kylianem Mbappém a Neymarem ofenzivní trio Paris Saint-Germain. Jak dlouho ale budou nadaní útočníci hrát spolu v Ligue 1, není jisté. Zejména Mbappé je často spojován s přestupem do Realu Madrid. Nyní se Messi vyjádřil k budoucnosti Francouze.

"Abych byl upřímný: Nevím. Jen on ví, co má v hlavě a co udělá, řekl Messi v rozhovoru o Mbappém: "Mohu jen říct, že jsem rád, že zůstal pro tuto sezónu."

V předchozím přestupovém období se mistr světa z roku 2018 chystal na přestup do Realu Madrid. Los Blancos se ale nakonec s PSG nedokázali dohodnout. Mbappé může příští léto opustit Paříž zdarma. Pořád se říká, že největší šance na podpis má Real Madrid.

Messi zdůraznil, že Mbappé je pro PSG „velmi důležitý hráč“. "Naše cíle má stoprocentně v hlavě. Po sezoně se rozhodne, co udělá. Opravdu nevím, co se stane," komentoval Argentinec pokračující zvěsti o svém spoluhráči.

Messi a Mbappé, kteří mluví „dokonalou španělštinou,“ mají v nadcházejících měsících za cíl lovit trofeje v dresu PSG. Messi nesouhlasil se zprávami, že týmová chemie ve francouzské metropoli je napjatá.

Kamil Zalabák / Sport.de, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

www.piyasen.com/bengali-bhabhi-call-girls.html

piyasen1
Reklama
Noviny
Nejnovější články