Zpět na » Primera Division » 2021: Rok, kdy se pro Sergia Ramose všechno pokazilo

Primera Division - 2021: Rok, kdy se pro Sergia Ramose všechno pokazilo

2021: Rok, kdy se pro Sergia Ramose všechno pokazilo © marca.com - Sergio Ramos neprožívá ideální fotbalové období

1

Líbilo se

25.12. - NEPŘEHLÉDNĚTE Sergio Ramos byl 1. ledna 2021 plný pozitivity. Zdálo se, že jeho znovu angažování v Realu Madrid je na cestě a vypadalo to, že pojede na mistrovství Evropy se Španělskem. Tvůrce rekordů všech dob a také nejuznávanější hráč Los Blancos měl nakročeno k velkým úspěchům.

S rychle se blížícím 31. prosincem už Ramos není hráčem Realu Madrid a nejel ani na Euro 2020. Nyní je připraven rozloučit se s rokem, na který bude chtít zapomenout.

Leden a jeho zranění

Rok začal špatně již 2. ledna kvůli žaludečním problémům. V polovině měsíce měl Španěl problém s levým kolenem, když Real Madrid prohrál 2:1 v Supercopa de Espana.

Únor na operačním stole

Stav Ramosova kolena vyvolal obavy a objevila se myšlenka na operaci. Riskoval 6. února, když se objevily zprávy, že se rozhodl jít na stůl, což ho vyřadilo na šest až osm týdnů.

Březen, sbohem reprezentaci

Začala kvalifikační kampaň na Mistrovství světa v Kataru a Ramos chtěl být součástí týmu. Svůj návrat urychlil a hrál proti Elche 13. března a o tři dny později se objevil proti Atalantě. Poté nastoupil proti Řecku, ale v poločase byl stažen a poté odešel na lavičku proti Gruzii a Kosovu. Po zápase se znovu zranil a od té doby za Španělsko nehrál.

Duben, prázdný měsíc

Jeho problémy ho nenechaly v klidu a Ramos poprvé od května 2013 neodehrál ani minutu.

Sergio Ramos.

Květen, osudné KO

Čas utíkal a Ramos se objevil v Londýně proti Chelsea, ale bylo jasné, že není připraven. Byl to jeho 671. zápas za klub, ale 13. května deník MARCA oznámil, že o něm Luis Enrique pochybuje a 24. května byl španělský tým oznámen bez něj.

Červen, rozloučení s Realem Madrid

17. červen 2021 byl dnem, který znamenal pro Ramose konec v Realu Madrid. Hráč řekl, že nikdy nechtěl odejít, ale taková byla nešťastná realita. Jeho další krok zůstal neznámý.

Červenec, ahoj Paříži

8. července Paris Saint-Germain oznámila jeho podpis a mnoho dalších velkých jmen má přijít.

Srpen, opět žádné hry

Sezóna PSG začala, další měsíc přišel, ale ohledně Ramose se nic nedělo. Nebyla uvedena žádná data ohledně jeho návratu.

Září, další intriky

Opět nebyly žádné zprávy o návratu Ramose, ale začalo se šeptat o zlepšení a začalo se spekulovat o návratu po říjnového reprezentečního srazu.

Říjen, více stejných

Repre sraz skončil, ale Ramos se nevrátil. Neustále hlásali, že se blíží k návratu.

Listopad, o 207 dní později...

9. listopadu se Ramos vrátil k tréninku, ale znovu nehrál až do 28. listopadu proti Saint-Etienne. Brzy se vrátil na seznam zraněních v PSG.

Prosinec, Ramos červenou kartou zakončil špatný rok

Na závěr roku bylo PSG vylosovalo do vyřazovacích bojů Ligy mistrů Real Madrid a Ramos se vrátil po třech týdnech. V zapase proti Lorient 22. prosince přišel o poločase z lavičky, v 81. minutě dostal kartu a o čtyři minuty později si vybral druhou žlutou kartu, aby zakončil ročník červenou kartou.

Málo lidí bude tak šťastných jako Ramos, že rok 2022 je skoro tady.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Kamil Zalabák / marca.com, thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články