Zpět na » Primera Division » Supertalent Barcelony v problémech, byl vyřazen z B-týmu

Primera Division - Supertalent Barcelony v problémech, byl vyřazen z B-týmu

Supertalent Barcelony v problémech, byl vyřazen z B-týmu © Everything Barca - Ilaix Moriba je terčem kritiky ze všech stran

0

Líbilo se

05.08. - Loňským zdárným debutem v prvním mužstvu si Ilaix Moriba předurčil zářnou budoucnost, kterou ale teď narušily trable mimo hřiště. Kvůli přerušeným jednáním o nové smlouvě jej Barcelona přeřadila do B-týmu a ani v něm evidentně nemá na růžích ustláno. V posledních přátelských utkáních totiž jeho jméno vůbec nefigurovalo.

Důvod k možnému vyřazení z kádru je jasný. Moribovi končí aktuální kontrakt na Camp Nou v červnu 2022, ovšem 185 centimetrů vysoký středopolař dosud odmítnul veškeré snahy vedení o prodloužení spolupráce.

K situaci se v pondělí vyjádřil prezident klubu Joan Laporta: „Pokusíme se zajistit, aby se už tento případ neopakoval. Na smlouvě mu zbývá jeden rok a nechce přijmout podmínky klubu. To neakceptujeme a vysíláme tímto varování pro celý tým. Nechceme hráče vyprodukované La Masiou (mládežnickou akademií Barcy - pozn. red.), kteří pak vzdorují."

Za stagnaci v námluvách se svým mateřským klubem si už osmnáctiletý středopolař na sociálních sítích musel vytrpět nechutné rasistické urážky. Jejich úryvky ukázal na svém Tik Tok účtu.

Moriba údajně má hned několik zájemců z Premier League. Jmenovitě by se mělo jednat o Chelsea, Manchester United a Manchester City. Nejvážněji se dosud brali londýnští Blues, nicméně ti se momentálně soustředí zejména na realizaci megapřestupu Romela Lukaka.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, sportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články