Zpět na » Serie A » Juventus nemá neomezený rozpočet, musí si vybrat ze dvou záložníků

Serie A - Juventus nemá neomezený rozpočet, musí si vybrat ze dvou záložníků

Juventus nemá neomezený rozpočet, musí si vybrat ze dvou záložníků © Calcio Mercato - Kdo bude v příštím ročníku řídit středovou řadu Juve?

0

Líbilo se

03.08. - Finanční možnosti během ekonomické krize zřejmě určí strategický plán turínského Juventusu pro zbytek probíhajícího přestupního okna. Již delší dobu se Stará dáma snaží o vyztužení středu zálohy, kde má dva hlavní favority. Podle posledních zpráv ovšem nebude moci přivést zároveň Manuela Locatelliho i Miralema Pjaniće a musí si mezi středopolaři zvolit lepšího kandidáta.

První jmenovaný je předmětem jednání mezi Juve a Sassuolem už delší dobu, jak potvrdily oba kluby, leč závěrečný konsenzus zatím nebyl nalezen. Jedna z hvězd vítězné Itálie na Euru má uznání také od anglického Arsenalu, který by měl být ochotnější zaplatit požadovaných 40 miliónů euro, avšak samotný hráč preferuje přesun do alpského podhůří.

V případě Miralema Pjaniće by mohla situace nabrat rychlejší spád. Barcelona, kam se bosenský reprezentant právě z Juventusu přestěhoval teprve před rokem, totiž potřebuje nutně vyhovět platovým stropům v La Lize. 31letý fotbalista se navíc pod trenérem Ronaldem Koemanem dosud ideálně neaklimatizoval.

Cenovka druhého jména na seznamu během posledních měsíců, které v Katalánsku Pjanić strávil většinou na lavičce náhradníků, klesla a byl by tedy zřejmě levnější volbou než žádaný Locatelli. Staronový trenér Massimiliano Allegri však dle informací Football Italia a novináře Sky Fabrizia Romana na oba kvůli limitovaném rozpočtu nedosáhne.

Jediným zvratem by mohl prodej Aarona Ramseyho, jehož pozice v Turíně není úplně jistá. Velšský záložník ovšem na odchod vůbec nemyslí a je odhodlán zabojovat v příští sezóně o stabilní herní prostor.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články