Zpět na » Premier League » Tottenham přitvrzuje, za stopera nabízí Atalantě 55 milionů euro

Premier League - Tottenham přitvrzuje, za stopera nabízí Atalantě 55 milionů euro

Tottenham přitvrzuje, za stopera nabízí Atalantě 55 milionů euro © Mundo Albiceleste - Cristian Romero vyhlíží Britské ostrovy

0

Líbilo se

04.08. - Odchod Tobyho Alderweirelda do katarského Al-Duhailu SC jen potvrdil zájem Tottenhamu oživit své defenzivní řady. Jasnou jedničkou na seznamu přání trenéra Nuna Espírita Santa je stoper Cristian Romero z Atalanty Bergamo, v jehož koupi byl nyní učiněn zásadní progres. Oba kluby už se prý dohodly na přestupní částce.

Spurs nadále mají v kádru hned čtyři použitelné střední obránce. K Davinsonovi Sánchezovi, Ericu Dierovi, Joe Rodonovi a Japhetu Tangangovi však zřejmě brzy přibyde pátý do party. Nelze přitom vyloučit, že by krom Alderweirelda mohl vyklidit své místo v šatně ještě někdo další.

Pro fanoušky severolondýnského klubu jsou ale nyní bezesporu zásadnější jiné zprávy. Italská Atalanta podle informací uznávaného novináře Sky Italia Fabrizia Romana přijala nabídku na 23letého Romera za 50 milionů euro. V bonusech by Tottenham mohl vyplatit ještě dalších 5 milionů.

Nyní už zbývá prý jen doladit papírování, které bude o něco málo komplikovanější než za běžných podmínek. Reprezentant Argentiny totiž v Bergamu je na dvouletém hostování z Juventusu, Atalanta ovšem má možnost zadáka kdykoliv trvale odkoupit za 16 milionů euro.

Právě z Turína by pak mohla přijít rovněž Romerova náhrada. V italských médiích se hovoří o hostování s opcí v Atalantě tentokráte pro Turka Meriha Demirala. Také tyto námluvy by měly být v pokročilejším stádiu.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články