Zpět na » Primera Division » Sergio Agüero si už v Barceloně pořídil vůz za 13 milionů korun

Primera Division - Sergio Agüero si už v Barceloně pořídil vůz za 13 milionů korun

Sergio Agüero si už v Barceloně pořídil vůz za 13 milionů korun © futaa.com/ - Agüero

0

Líbilo se

04.08. - Sergio Agüero teprve dorazil do katalánské metropole Barcelony, ale už si pořídil nového miláčka do své garáže. Jeho dojíždění na tréninky Blaugranas bude o něco příjemnější. Dnes už bývalý legendární útočník Manchesteru City si totiž koupil Ferrari SF90 Stradale za 500 tisíc euro. Je to první hybrid ze slavné italské automobilky, takže Argentinec bude muset najít místa, kde smí dobíjet.

Agüero je velkým fanouškem rychlých vozů a minulý měsíc se zbavil svých dvou, které zanechal v Anglii. Range Rover putoval jako dar jednomu ze zaměstnanců Citizens a Lamborghini bylo prodáno.

Fotbalista k tomu má pár vtipných slov: "V roce 2014 jsem koupil za 1,5 milionu dolarů Lamborghini Aventador. Byl jsem tak opilý, že jsem ani nevěděl, že ho mám. Za těch šest let jsem s ním ujel 1200 kilometrů. Téměř jsem ho nepoužíval. Jen jsem dva roky přemýšlel, proč že jsem si ho vlastně pořizoval. Jediné, co v něm jde, je při dešti prochladnout. Bylo v něm také dost pavučin."

Střelec se vrací do Španělska, kde už úspěšně působil v dresu Atletica Madrid. Nyní je o mnoho vyzrálejší a to jak po fotbalové stránce, tak na té osobní. Proto si myslíme, že už nové auto bude používat často a využije ho více, nežli tomu bylo u jeho předchůdce.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Michal Stix / marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články