Zpět na » Primera Division » Nová posila Barcelony Sergio Agüero musel na operaci

Primera Division - Nová posila Barcelony Sergio Agüero musel na operaci

Nová posila Barcelony Sergio Agüero musel na operaci © futaa.com - Aguero

0

Líbilo se

29.07. - Nově příchozí na Camp Nou Sergio Agüero se musel podrobit operaci. Zlobilo ho koleno a tak se ještě před začátkem sezóny rozhodl svůj problém řešit. Doufá, že si tím prodlouží svoji už tak velmi bohatou kariéru. Dnes už bývalý útočník Manchesteru City posílil Katalánce jako volný hráč a ve věku 33 let věří, že má stále týmu co nabídnout. U Citizens už mu nový kontrakt nabídnut nebyl.

Argentinec by chtěl tento rok hrát v ofenzivě Barcy velkou roli a chce se ujistit, že do toho půjde, až bude stoprocentně připraven a že zvládne být na stejném fyzickém levelu celou sezónu. Loni tomu tak rozhodně nebylo a fotbalista byl spíše na marodce, než by nějak extra zasahoval do utkání Citizens. To byl také hlavní důvod, proč už si musel v létě hledat angažmá jinde.

Nyní se fotbalista rozhodl pro menší zákrok v kolenu. Mělo by se jednat o zpevnění chrupavky, se kterou má problémy nemálo světových sportovců. Stejný zákrok dříve podstoupili Pau Gasol, Rafa Nadal, Carles Puyol, Martin Odegaard či Erik Lamela. Všechny operovat doktor Robert Soler.

Podstoupení operace také mělo být podle zákulisních drbů jednou z podmínek samotného klubu, který si chtěl zdraví hráče takto pojistit. Agüero by neměl zmeškat žádný trénink prvního mužstva a připojí se k němu jako všichni 2. srpna.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Michal Stix / sportskeeda.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články