Zpět na » Primera Division » Erik Lamela už může vyhlížet vytoužený přestup do Sevilly

Primera Division - Erik Lamela už může vyhlížet vytoužený přestup do Sevilly

Erik Lamela už může vyhlížet vytoužený přestup do Sevilly © tottenhamblog.com - Lamela

0

Líbilo se

02.08. - Erik Lamela už počítá minuty do konce svého působení v Tottenhamu Hotspur a těší se na letní přesun do španělské Sevilly. Podmínky pro devětadvacetiletého borce jsou již domluveny a fotbalista by měl na jihu Evropy podepsat na tři roky. Na Estadio Ramón Sánchez-Pizjuán by tak měl působit do roku 2024. Lamela je součástí dohody o přestupu Bryana Gila, který nakonec bude stát Kohouty 25 milionů eur.

Argentinské křídlo by se mělo k Sevillistas připojit na předsezónní přípravu v Portugalsku, pokud tedy dostane finální zelenou. Hráči je 29 roků, takže nastupuje na top levelu už deset let. Několik dalších skvělých by však měl mít ještě před sebou. Bohužel však jeho kariéru velmi ovlivňují zranění. Cítí však, že právě Sevilla by pro něj mohla být ideální destinace.

V mužstvu by se měl potkat se svými starými známými z reprezentace Lucasem Ocamposem, Papu Gómezem a Marcosem Acuňou. Jeho nejoblíbenější pozice je na pravém křídle, kde by měl podporovat kreativního záložníka Susa. Přednosti Lamely jsou nepříjemné průniky do volných míst a střelba ze všech možných pozic. Julen Lopetegui a spol potřebují přidat na skórování, s čímž by měl Argentinec pomoci.

Pro obě strany by se mělo jednat o pozitivní záležitost a posun dále. Do španělského celku přijde hvězda, která ale na severu Londýna nemohla vždy předvádět to nejlepší možné. Skvostné góly a přihrávky však v repertoáru fotbalisty stále jsou a v La Lize by se jich mohli fanoušci dočkat ještě ve větší míře.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Michal Stix / marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články