Zpět na » Premier League » Přiblížila se výměna mezi Tottenhamem a Sevillou – Erik Lamela a 21,6 miliónu liber za Bryana Gila

Premier League - Přiblížila se výměna mezi Tottenhamem a Sevillou – Erik Lamela a 21,6 miliónu liber za Bryana Gila

Přiblížila se výměna mezi Tottenhamem a Sevillou – Erik Lamela a 21,6 miliónu liber za Bryana Gila © celebritynews.fuzzyskunk.com, fotbalportal.cz - Gil za Lamelu

0

Líbilo se

20.07. - Podle zdrojů stanice Sky Sports může velmi brzy dojít k zajímavé dohodě mezi londýnským Tottenhamem a andaluskou Sevillou. Na jih Španělska má putovat Erik Lamela a k tomu Spurs připlatí 21,6 miliónu liber. Za to dostanou mladého Bryana Gila, který už třikrát nastoupil v dresu dospělé reprezentace La Roja a také bude Španělsko reprezentovat na OH v Tokiu.

Dvacetileté křídlo Bryan Gil má velkou budoucnost. Byl také součástí španělského kádru pro EURO 2020, který se propracoval až do semifinále. Zatím odehrál 3 zápasy v dospělé reprezentaci. Teď se chystá jihoevropskou zemi reprezentovat na olympijských hrách v Tokiu.

Po nich se zřejmě stane hráčem anglického Tottenhamu. Ten po hráči, který strávil sezónu 2020/2021 na hostování v Eibaru, touží. Bryan Gil zaznamenal v uplynulé sezóně 4 góly a 3 asistence. Je hráčem a odchovancem Sevilly, ale také strávil nějaký čas strávil na hostování v Leganés.

Opačným směrem poputuje Erik Lamela, který je připraven se Sevillou podepsat tříletý kontrakt. Devětadvacetiletý hráč byl před osmi lety jedním z těch, které Kohouti získali za peníze za prodej Garetha Balea do Realu Madrid.

Argentinec odehrál v dresu Tottenhamu více než 250 utkání. Často jej ale trápila zranění. V minulém ročníku se blýskl úžasným gólem rabonou. K němu ještě Spurs přihodí navíc 21,6 miliónu liber.

Kam dál?

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články