Zpět na » Primera Division » Antoine Griezmann přišel o japonského sponzora z herní branže

Primera Division - Antoine Griezmann přišel o japonského sponzora z herní branže

Antoine Griezmann přišel o japonského sponzora z herní branže © goodwordnews.com - Griezmann

2

Líbilo se

08.07. - Konami zrušilo svůj kontrakt s hvězdou Barcelony Antoine Griezmannem a to po kontroverzním videu, které proniklo na sociální média. V něm je vidět francouzský útočník se spoluhráčem Osumane Dembelem, jak si dělají legraci ze zaměstnanců hotelu v Japonsku. Vše se mělo odehrát na předsezonním turné v létě 2019.

Záběr unikl týden nazpět, ale starý je právě skoro dva roky. Duo fotbalistů v něm napodobuje jazyk a gesta pracovníků, kteří přišli do jejich pokoje něco opravovat.

Konami se k celému incidentu vyjádřilo: "Konami Digital Entertainment věří, že filozofie sportu je i nikoho nezesměšňovat, takže toto není akceptovatelné. Dříve jsme měli Antoine Griezmanna jako našeho ambasadora, ale ve světle současných událostí jsme s ním zrušili smlouvu."

"S ohledem na náš produkt eFootball PES budeme od Barcelony jako našeho partnera požadovat detailní vysvětlení a následnou akci."

Další přispívatel do klubové pokladny firma Rakuten také sdělila, že video je hrozné a bude následovat protest a požadavek na reakci Blaugranas. Klub z Camp Nou se však zatím k situaci nijak nevyjádřil, ale o takto dva velké sponzory si zrovna v současné době nemůže dovolit přijít.

Michal Stix / sportskeeda.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články