Zpět na » Primera Division » Někteří hráči NBA jsou ohromeni platem Lionela Messiho

Primera Division - Někteří hráči NBA jsou ohromeni platem Lionela Messiho

Někteří hráči NBA jsou ohromeni platem Lionela Messiho © goodwordnews.com - Messi

1

Líbilo se

06.07. - Hvězdy americké basketbalové NBA Kevin Durant a Isaiah Thomas byli velmi ohromeni, když vzešly na povrch detaily ohledně smlouvy Lionela Messiho v Barceloně. Ta hráči vypršela 30. června a on je tak nyní volný. Klub však stále pracuje na tom, aby mu nabídl kontrakt nový, který by fotbalistu na Camp Nou udržel.

Smlouva, kterou měl Messi v Barceloně uplynulé čtyři roky, byla odtajněna a zjistilo se, kolik doopravdy útočník za svoje výkony pobíral. Za čtyři sezóny v dresu Blaugranas si přišel na 555 milionů eur, což zaskočilo i bohaté sportovce z USA.

Durant a Thomas se k tomu vyjádřili na Twitteru. První zmíněný napsal jen "Šílené", druhý pak to, že by měl svoje děti dát spíše na evropský fotbal. Přitom oba dva jsou jedni z nejlépe placených sportovců na světě a v NBA jsou na špici. První jmenovaný podepsal na čtyři roky za 164 milionů dolarů, druhý je pak volným hráčem a bude si vybírat další působiště.

To není stoprocentně jasné ani u Messiho. Pařížský gigant PSG se má stále snažit hráče nalákat na velké peníze, které už mu možná Barca nebude moci díky krizi dát. Messi bude muset skoro jistě souhlasit se snížením platu. Pokud by Camp Nou opustil, byla by to pro klub obrovská ztráta, ale zase ve finančním oddělení by se jim hodně ulevilo.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Michal Stix / sportskeeda.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články