Zpět na » Serie A » Romelu Lukaku i přes zájem klubů z Premier League vzkazuje: Zůstávám v Interu

Serie A - Romelu Lukaku i přes zájem klubů z Premier League vzkazuje: Zůstávám v Interu

Romelu Lukaku i přes zájem klubů z Premier League vzkazuje: Zůstávám v Interu © skysports.com, fotbalportal.cz - Romelu Lukaku

0

Líbilo se

03.06. - Dovedl Inter Milán k titulu a pomohl ukončit devítileté panování Juventusu. Získal také cenu pro nejužitečnějšího hráče celé Serie A. Romelu Lukaku je na vrcholu svých sil. Proto není divu, že opět vzrostl zájem klubů z Premier League. Ozvala se Chelsea, kde už belgický útočník v minulosti působil. A také Manchester City. Lukaku chce ale zůstat v Interu.

Osmadvacetiletý Romelu Lukaku si v Itálii užil hvězdnou sezónu. Pod Antoniem Contem získal Scudetto, tím ukončil devítiletou sérii Juventusu.

Jeho 24 gólů ve 36 zápasech Serii A mu vyneslo cenu pro nejužitečnějšího hráče ligy. Přitahoval zájem Manchesteru City a Chelsea. Jednalo se o možný návrat do Premier League.

Nicméně, teď se Romelu Lukaku připravuje s belgickou reprezentací na EURO 2020. A z tréninkového kempu potvrdil, že se v létě nebude snažit odejít a chce zůstat v Interu Milán. V něm má nového trenéra. Antonia Conteho nahradil Simone Inzaghi, který přišel z Lazia.

„Ano, zůstávám v Interu. Už jsem byl v kontaktu s naším novým manažerem. Možná bych to ještě neměl říkat... ale byl to velmi pozitivní rozhovor.“

„Je také výzva udělat to znovu, tedy vyhrát titul s Interem. V Interu se cítím dobře.“

Romelu Lukaku má podle Interu hodnotu zhruba 100 miliónů liber. Navíc Inter chce nějakou svou velkou hvězdu prodat. To byl také jeden z důvodů, proč Antonio Conte skončil v Interu. Bylo mu řečeno, že klub musí na příští sezónu snížit rozpočet o 100 miliónů eur.

S největší pravděpodobností tak odejde Achraf Hakimi. Toho chce PSG za 70 miliónů liber.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 03.06. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 však za tebe ten čínskej xindl co mu náš hradní pruduch líže kaštánky ještě ani nezaplatil

Wazz
Reklama
Reklama
Nejnovější články