Zpět na » Primera Division » Piqué využil příležitosti a rýpl si do svého bývalého spoluhráče

Piqué využil příležitosti a rýpl si do svého bývalého spoluhráče

Piqué využil příležitosti a rýpl si do svého bývalého spoluhráče © s.yimg.com -

2

Líbilo se

06.05. - Arturo Vidal není ve světě fotbalu žádným neznámým hráčem. Mnozí, i méně zainteresovaní fanoušci si ho zapamatovali podle výstředního účesu. Ale tento defenzivní záložník se nezajímá jen o svůj extravagantní vzhled. Nyní dokázal něco obdivuhodnějšího.

Vidal působil během své kariéry v šesti klubech. Začínal doma v Chile v klubu Colo Colo, v roce 2007 přestoupil do německého Leverkusenu, o 4 roky později ho koupil Juventus, aby po dalších čtyřech letech hlásil návrat do Bundesligy v dresu Bayernu.

Po působení v Mnichově si to na dva roky namířil na Camp Nou do Barcelony, z níž přestoupil do Interu Milán. Bohatá kariéra plná úspěchů.

Až na Bayer Leverkusen totiž Arturo Vidal triumfoval v domácí lize s každým jedním klubem.

Obdivuhodně vyznívá skutečnost, že Vidal se za posledních 15 let až dvanáctkrát stal mistrem ligy. 5 titulů Serie A, 3 tituly Bundesligy, 3 tituly chilské Priméra División a jeden titul La Ligy. Neskutečná sbírka pohárů!

Vidal se touto statistikou neváhal pochválit na sociální síti Instagram, kde se však pod jeho příspěvkem objevil posměšný komentář od Vidalova bývalého spoluhráče z Barcelony, Gerarda Piquého.

Arturo Vidal - Instagram

Mnoho let, mnoho kolegů, velkoklubů a mnoho fanoušků. Jsem vděčný každému, kdo mě doprovázel při každém jednom úspěchu” napsal Vidal. Piquého komentář pod ním byl však opravdu trefný.

Hraješ v lize, kde všichni končí kariéru. Kdy vyhraješ Ligu mistrů?" zeptal se výsměšně obránce Barcelony, který tak poukázal na zajímavý fakt, že tento pohár Vidalovi v jeho kariéře ještě chybí. Dočká se ho však ještě vůbec? Chilský záložník slaví 22. května 34 let.

Gabriela Průšová / sportbible.com

Noviny
Nejnovější články