Zpět na » Primera Division » Neymar už nediskutuje o prodloužení v PSG, chce návrat do Barcelony za Messim

Primera Division - Neymar už nediskutuje o prodloužení v PSG, chce návrat do Barcelony za Messim

Neymar už nediskutuje o prodloužení v PSG, chce návrat do Barcelony za Messim © https://www.thesenior.com.au - Neymar

0

Líbilo se

05.04. - Neymar měl v poslední době změnit názor a chce se opět navrátit do Barcelony. Zde by mohl spojit síly s Lionelem Messim a pokusit se navázat tam, kde před roky končil. Brazilec už se svým klubem Paris Saint-Germain nehodlá debatovat o novém kontraktu a chce se stěhovat do Katalánska.

Dle barcelonského deníku Ara začíná útočník věřit, že jeho kamarád bude nadále působit v Barceloně. Tím pádem je jejich shledání v Paříži pasé a on by chtěl návrat na Camp Nou.

Messimu bude smlouva končit již tento červen a dříve se myslelo, že hvězdný hráč půjde jinam. Po zvolení nového prezidenta ale nejspíše podepíše prodloužení. To je také hlavní letní priorita Joana Laporty.

V prosinci loňského roku se Nemyar veřejně vyjádřil k chuti nastupovat se svým parťákem. "Nejvíce si přeji opět hrát s Messim. Zase si užívat společný čas na trávníku. Mohl by klidně nastupovat na mém místě, s tím by neměl problémy. Chci s ním opět kopat a jsem si jistý, že se to příští sezónu stane."

Brazilec má kontrakt v PSG jen v podstatě rok a půl, takže francouzský gigant by na něm mohl v létě ještě něco vydělat. Jestli se tak opravdu stane, je ve hvězdách. Sama Barca totiž zrovna extra financemi neoplývá.

Michal Stix / sportskeeda.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Forte02 - 05.04. Odpovědět

To je zas hovadina Smajlík 3

Forte02
Reklama
Reklama
Nejnovější články