Zpět na » Primera Division » Real Madrid identifikoval alternativu, pokud se mu nepodaří koupit Mbappeho

Real Madrid identifikoval alternativu, pokud se mu nepodaří koupit Mbappeho

Real Madrid identifikoval alternativu, pokud se mu nepodaří koupit Mbappeho © goal.com - Erling Braut Haaland

0

Líbilo se

18.10. - Podle španělského deníku Marca je Real Madrid připraven na variantu, že se mu nakonec nepodaří získat do svých řad Kyliana Mbappeho z PSG. Zinedine Zidane vybral potenciální náhradu, o kterou se bude příští rok ucházet.

Bílý balet je s mladým fenomenálním Francouzem spojován již delší dobu. Křídelník je považován za jednoho z nejlepších fotbalistů na planetě, ale madridský gigant by musel na jeho nákup vynaložit obrovské množství financí.

Pařížský klub ho navíc ani moc prodávat nechce a hlavně ne pod cenou. Proto se možná Los Blancos zaměří na někoho jiného. Začalo se hlavně spekulovat jméno Erlinga Haalanda z Borussie Dortmund. Ten se v německém celku stále zlepšuje a je velkou superstar Bundesligy. Už dříve v Salzburgu však (hlavně v Lize mistrů) předváděl svoji extratřídu.

Zidane potřebuje do svého mužstva mladé hráče s dlouhodobým kontraktem. Hlavně v útoku už dohrává svoji kariéru legenda klubu Karim Benzema a Haaland by tak mohl převzít jeho otěže. Stane se tak už příští sezónu? Vůbec by jsme se tomu nedivili.

Michal Stix / sportskeeda.com

Nejnovější články