Zpět na » Premier League » Haaland může dosáhnout na úroveň Messiho a Ronalda. Manchester United by se měl zaměřit na jeho zisk, tvrdí Paul Scholes

Haaland může dosáhnout na úroveň Messiho a Ronalda. Manchester United by se měl zaměřit na jeho zisk, tvrdí Paul Scholes

Haaland může dosáhnout na úroveň Messiho a Ronalda. Manchester United by se měl zaměřit na jeho zisk, tvrdí Paul Scholes © acefootball.com -

4

Líbilo se

16.10. - Legendární Paul Scholes je přesvědčen o tom, že Erling Haaland dosáhne stejné „úrovně“ jako Lionel Messi a Cristiano Ronaldo. Bývalá opora Manchesteru United je zároveň přesvědčena o tom, že by vedení Red Devils mělo dát přednost zisku norského útočníka před příchodem Jadona Sancha, který byl v létě neustále spojován s přestupem na Old Trafford.

„Myslím, že Haaland je senzační. Podle toho, co jsem zatím viděl, si myslím, že se brzy dostane na úroveň Messiho a Ronalda."

„Proto jsem si nikdy nemyslel, že je Sancho ten správný typ hráče, hlavně proto, že už máme tři hráče na podobnou pozici.“

„Ani jsem nebyl zklamaný, že tento přestup nevyšel. Je to samozřejmě skvělý hráč, který by vylepšil každý tým na světě, ale já si prostě nemyslel, že ho je zapotřebí “, přiznal Scholes.

Je téměř nemožné, že by Red Devils dokázali přivést oba hráče v jednom přestupovém období. Navíc se mnoho fanoušků shoduje, že United nejprve musí vyřešit problémy v obraně, nikoliv v útoku.

Haaland na sebe upozornil po senzačních výkonech v barvách RB Salzburg. S přestupem do United byl spojován především kvůli vazbám s trenérem Ole Gunnarem Solskjærem, který ho vedl během svého působení na lavičce Molde FK.

Haaland a Solskjaer

Borussia získala Haalanda teprve letos v lednu ze Salcburku za 20 milionů eur a norský talent se předvedl v neskutečné formě. Za vestfálský klub doposud nastřílel ve 23 soutěžních utkáních neuvěřitelných 21 branek. Smlouvu v Dortmundu má uzavřenou do roku 2024, je v ní ale údajně výstupní klauzule s odstupným 75 milionů eur.

Gabriela Průšová / sportbible.com

Nejnovější články