Zpět na » Primera Division » Luis Suarez při svém debutu za Atletico zářil

Luis Suarez při svém debutu za Atletico zářil

Luis Suarez při svém debutu za Atletico zářil © nbcsports.com - Luis Suarez

0

Líbilo se

30.09. - Luis Suarez začal svoji kariéru v Atleticu Madrid brilantně. Svému celku pomohl k vysoké výhře 6:1 nad Granadou. Jihoamerický střelec tak po svém přestupu z Barcelony neztrácí čas a ihned jako střídající hráč zazářil.

Suarez byl po pár trénincích ihned posazen na lavičku. Diego Simeone šel do utkání s ofenzivní dvojicí Joao Felix - Diego Costa. Druhý jmenovaný otevřel skóre v deváté minutě a když Saul Ňiguez nedal penaltu, do kabin se šlo po výsledku 1:0.

Ve druhém poločase se postupně prosazovali Angel Correa, Felix a Marcos Llorente. Poté přišel čas Suareze. Nejdříve si připsal na konto asistenci (na Llorenteho gól) a pak sám vstřelil poslední dvě branky zápasu.

Vypadá to, že Uruguayec bude v průběhu sezóny pro Simeoneho klíčovým mužem. Stále má ještě co nabídnout a s ohledem na formu dalších útočníků v týmu je jasné, že bude postupně dostávat čím dál tím větší prostor. Příště už může být klidně v základu.

Uvidíme, jak moc bude nakonec Barceloně chybět a zda se jí podaří místo po jednom z nejlepších střelců její historie zacelit. Atleti však mohou být velmi rádi, že fotbalista už na Camp Nou nepokračuje a upsal se právě jim.

Michal Stix / sportskeeda.com

Nejnovější články