Zpět na » Primera Division » Memphis Depay by se mohl poslední přestupový den upsat Barceloně

Memphis Depay by se mohl poslední přestupový den upsat Barceloně

Memphis Depay by se mohl poslední přestupový den upsat Barceloně © sportskeeda.com - Depay

0

Líbilo se

05.10. - Memphis Depay má nakročeno do Barcelony. Připustil do sportovní ředitel Lyonu Juninho Pernambucano, dle kterého se tak stane poslední možný přestupový den. Katalánský gigant nedávno přišel o legednu klubu Luise Suareze a potřebuje tak nutně v ofenzivě posílit.

Nový manažer Barcy Ronald Koeman s hráčem již pracoval v národním týmu Nizozemska, takže zná jeho kvality. Bývalý hráč například Manchesteru United má u francouzského Lyonu kontrakt pouze na dalších 12 měsíců a tak se řeší, co ním. O víkendu už chyběl v nominaci na ligový mač s Marseille.

Juninho k tomu měl to říci: "Má rok do konce smlouvy. S Barcelonou má dohodu, to nebudeme popírat. Je tak možné, že se už zítra Barce upíše. Není to ale jisté. Nejvíce pravděpobné vyústění je však jeho odchod."

FCB se má ještě kromě Depaye zajímat o Erica Garciu z Manchesteru City. Nejdříve se však potřebuje zbavit Ousmane Dembeleho, který by podle posledních informací mohl zamířit k Rudým Ďáblům. K těm měl jít Jadon Sancho, ale z přestupu asi nakonec sešlo. Dembele by měl stát 65 milionů eur, přitom na Camp Nou dorazil za milionů 105.

Michal Stix / sportskeeda.com

Nejnovější články