Zpět na » Primera Division » Ivan Rakitič nebyl s Lionelem Messim nebo Luisem Suarezem žádný velký kamarád

Ivan Rakitič nebyl s Lionelem Messim nebo Luisem Suarezem žádný velký kamarád

Ivan Rakitič nebyl s Lionelem Messim nebo Luisem Suarezem žádný velký kamarád © goal.com - Lionel Messi a Ivan Rakitič

0

Líbilo se

24.09. - Dnes už bývalý záložník Barcelony Ivan Rakitič připustil, že nebyl s největšími hvězdami klubu v moc přátelském vztahu. Má na mysli hlavně Lionela Messiho a Luise Suareze. Po odchodu z Camp Nou se rozpovídal pro El Desmarque.

Fotbalista popisuje zákulisní dění takto: "Můj vztah s nimi (Messi, Suarez) nebyl nikdy takový, že by jsme byli blízcí přátelé. Dle mě to je ve skupině 23 nebo 24 hráčů složité. Mezi mé oblíbené spoluhráče mohu zařadit Andrese Iniestu, Marc-Andre ter Stegena, Kevina-Prince Boatenga a Juniora Firpa."

I tak fotbalista trvá na tom, že to neznamená, že by s nimi nebyl nějak zadobře. Popravě je velmi respektuje za to, co ve světě fotbalu dokázali. Dodává: "Oba dva ale respektuji. Byli moji spoluhráči šest let a jsou to velmi klíčový borci. Dařilo se mě vedle nich dobře a proto je obdivuji. V době koronavirové krize jsme byli hodně blízko sebe, skoro jak sousedé. Jen mohu poděkovat za to, jak se ke mě za ty roky chovali."

Chorvatský středopolař se rozhodl znovu upsat Seville, kde již dříve působil. Stál jen 1,5 milionu eur (může to být až 10) a těší se na další a asi poslední část svoji kariéry.

Michal Stix / sportskeeda.com

Nejnovější články