Zpět na » Primera Division » Xavi přiznal nabídku z Barcelony. Proč ji odmítl?

Primera Division - Xavi přiznal nabídku z Barcelony. Proč ji odmítl?

Xavi přiznal nabídku z Barcelony. Proč ji odmítl? © goal.com - Xavi Hernández

3

Líbilo se

16.01. - Xavi Hernández je považován za ikonu barcelonského klubu. Osobnost, která s ním byla celou hráčskou kariéru pevně spjata. Nyní se mu rýsovala jedinečná možnost vrátit se do známého prostředí, už v roli trenéra. Dostal konkrétní nabídku. Tu ale, pro někoho možná překvapivě, odmítl.

Porážka v semifinále španělského Superpoháru s Atléticem Madrid vyprovokovala vedení barcelonského klubu k rozhodnutí odvolat trenéra Ernesta Valverdeho, nad nímž doposud v kritických chvílích drželo ochrannou ruku.

Pohár trpělivosti ovšem přetekl a o tom, kdo se má stát jeho nástupcem ve funkci, bylo také brzy jasno. Několik fotek v médiích dvou členů vedení azulgranas ve společnosti Xaviho dávaly tušit, že se jedná o něco víc, než jen přátelskou návštěvu, jak se zprvu klub snažil do novin prezentovat.

A taky že ano, ředitel Óscar Grau a sportovní ředitel Eric Abidal totiž předložili bývalému fotbalistovi nabídku na trénování A týmu. Dali mu dokonce čas několik hodin na rozmyšlenou. Jenže zpátky domů se vraceli s nepořízenou.

„Ano, je to pravda, že jsem od Barcelony dostal nabídku. Předložili mi ji Eric Abidal a Óscar Grau. Ale nepřijal jsem ji. Podle mě to bylo všechno moc unáhlené a také se domnívám, že je ještě příliš brzy na to, abych trénoval Barcelonu. To ale neznamená, že to nezůstává mým snem být jednou trenérem Barcy," poznamenal Xavi.

Xavi dále uvedl, že poslední dny pro něj byly až moc hektické, díky čemuž tak trochu ztrácel koncentraci na svoji práci v Al-Saddu. „Je fakt, že jsem se poslední dny na práci v Al-Saddu moc nesoustředil, ale teď už je všechno pryč a já budu plně koncentrovaný až do konce."

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Až skončí Messi Busquets nebo Pique tak pak muže teprve trénovat

Barcelonan

Nemůže je trénovat když s půlkou týmu hrával

Barcelonan
COKO - 16.01. Odpovědět

Co to je za argument? Pěkná blbost.

COKO
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články