Zpět na » Primera Division » Arsenal se zajímá o levnější variantu Zahy

Primera Division - Arsenal se zajímá o levnější variantu Zahy

Arsenal se zajímá o levnější variantu Zahy © as.com - Malcom

0

Líbilo se

11.07. - V Barceloně se letos moc neprosadil. Po přestupu z Girondins Bordeaux se od brazilského křídla Malcoma čekaly lepší výkony. A hráč předpokládal, že od trenéra Valverdeho dostane větší prostor. Opak byl ale pravdou. Nyní se mluví o jeho odchodu z klubu. A zájemci se o něj přímo perou.

Loni přišel z Girondins Bordeaux do Barcelony za 41 milionů eur, ale výši této transakce rozhodně nepodpořil svými výkony. Trenér Valverde brazilskému útočníkovi Malcomovi nedal příliš prostoru se ukázat.

Proto se silně spekuluje o možnosti odchodu 22letého fotbalisty pryč z Barcelony. Ještě na začátku týden to měl být Everton, kam by mohl Malcom zamířit. Nicméně osmý celek minulého ročníku Premier League nabízel o šest milionů eur méně, než kolik Barcelonu stál fotbalista při loňském přestupu z Bordeaux. Jen 35 milionů eur. To je pro Barcu málo.

Velký zájem ale má i Arsenal. Ten se měl zkontaktovat s hráčem a požádal ho, aby v žádném případě nepodepsal Evertonu. Gunners mezitím chtějí vyřešit přestup s vedením Barcy. Londýnský klub ale nabízí Kataláncům platbu jen formou několika splátek a na to nechtějí přistoupit.

Arsenal má v plánu získat Malcoma jako náhradu za Wilfrieda Zahu, za kterého Crystal Palace požaduje 80 milionů liber, zatímco klub z Emirates Stadium nabídl jen polovinu sumy a ta byla bez milosti smetena ze stolu.

O Malcoma má zájem také Saint Etienne. To by ho ale bralo jen na hostování, během nějž by hradilo pouze část hráčova platu. Ve Francii se rovněž spekuluje, že by ho PSG mohlo chtít v rámci operace Neymar.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
anwarwe - 13.07. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

anwarwe
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články