Zpět na » Primera Division » Barcelona získala 25 milionů eur. Prodala nepotřebného záložníka. Další kšeft čeká na potvrzení

Primera Division - Barcelona získala 25 milionů eur. Prodala nepotřebného záložníka. Další kšeft čeká na potvrzení

Barcelona získala  25 milionů eur. Prodala nepotřebného záložníka. Další kšeft čeká na potvrzení © mundodeportivo.com - André Gomes

0

Líbilo se

26.06. - První větší obchod letošního léta včera uzavřelo vedení Barcelony. Z klubu odchází hráč, který se v dresu azulgranas příliš neprosadil a celou minulou sezónu strávil na hostování. Nicméně i tak za Andrého Gomese získala Barca 25 milionů eur.

André Gomes přicházel v roce 2016 do Barcelony z Valencie jako velká posila se značným očekáváním. Katalánský klub tehdy portugalského záložníka přebral Realu Madrid, jenž projevoval o Gomese mnohem větší zájem. Zaplatil za něj 32 milionů eur, navíc při splnění všech bonusů, mezi nimiž byl i jeden, který by se vyplácel v případě, že by hráč získal Zlatý míč, mohla Valencia dostat ještě dalších dvacet.

Jenže nakonec "utajená" posila, neboť o zájmu Barcy získat hráče média vůbec nemluvila, na Camp Nou příliš štěstí nepobrala.

Svým angažmá v Barceloně se André Gomes spíše protrápil, v jeden čas dokonce upadl v nemilost u vlastních fanoušků a tehdy neváhal odhalit i své psychické problémy pramenící z této situace.

Proto před minulou sezónou odešel na hostování do Evertonu a tento přesun byl vynikajícím tahem. Gomes v novém působišti pookřál a Everton se rozhodl získat portugalského fotbalistu natrvalo. Už loni za hostování zaplatil 2,5 milionů eur, nyní Barceloně do kasy nasypal dalších 25.

Nemusí ale zůstat jen u této transakce. Do konce už je dotažen i přesun gólmana Cillessena do Valencie. Hráč už tam prošel zdravotní kontrolou, klubový Twitter odhalil příchod "nového hráče", nicméně přímo holandského gólmana nejmenoval a tak se čeká na oficiální potvrzení transakce, která by do pokladny azulgranas měla přivát dalších 25 milionů eur.

V uplynulých dnech navíc Barcelona prodala do kádru nováčka z Osasuny útočníka Marca Cardonu, který loni hostoval v Eibaru, za 2,5 milionů eur.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
deodero - 27.06. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

deodero
COKO - 26.06. Odpovědět

OT: Lieke Smajlík 17

COKO

25 mil. Eur, to jsem ani nečekal, že za něj Barca dostane.

Bolomsson85
Wazz - 26.06. Odpovědět

už ho dokurvili dostatečně tak může jít... Smajlík 12

Wazz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články