Zpět na » Primera Division » Náhradník Ter Stegena přichází na Camp Nou, podepíše smlouvu do roku 2023

Primera Division - Náhradník Ter Stegena přichází na Camp Nou, podepíše smlouvu do roku 2023

Náhradník Ter Stegena přichází na Camp Nou, podepíše smlouvu do roku 2023 © dailymail.co.uk - Neto

0

Líbilo se

27.06. - Kolem brankářů Barcelony je v posledních hodinách poměrně rušno. Včera vedení potvrdilo přestup Jaspera Cillessena do Valencie a dnes byl oficiálně oznámen přesun opačným směrem. Brazilec Neto mění dres Netopýrů za ten barcelonský. Cena operace dosahuje stejně jako u Cillessena 35 milionů eur, ovšem devět z nich je formou bonusů.

Delší dobu avizovaná výměna brankářů na trase Valencia-Barcelona se dnešním dnem definitivně uzavírá. Dvě na sobě nezávislé operace byly oficiálně potvrzeny v rozmezí několika hodin. Nejprve Valencia s Barcelonou informovaly o přesunu Holanďana Jaspera Cillessena od azulgranas k Los Ché. Cena této transakce byla vyčíslena na 35 milionů eur.

O pár hodin později pak oba kluby potvrdily i zbývající část "trejdu". Brazilec Neto totiž přichází na Camp Nou konkurovat Ter Stegenovi v boji o post prvního brankáře, byť se samozřejmě předpokládá, že bude, stejně jako Cillessen, německému brankářovi především krýt záda a jeho hlavní soutěží pak bude Copa del Rey.

Rovněž Barcelona zaplatí za Neta 35 milionů eur, ty ale byly podle oficiálního webu Barcelony rozděleny následovně - 26 milionů dostane Valencia jako pevnou složku a devět pak získá ve formě dalších bonusů. Jejich obsah ale nebyl odhalen.

29letý gólman podepíše s Barcelonou smlouvu do roku 2023 s výkupní klauzulí ve výši 200 milionů eur.

Příchod gólmana Neta je druhou transakcí Barcelony před sezónou 2019-20. Již v zimě azulgranas uzavřeli transfer záložníka Ajaxu frenkieho de Jonga za 75 milionů eur.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články