Zpět na » Primera Division » Neymar se do Barcelony vrátit chce, klub tak žhavý není, prozradil viceprezident azulgranas

Primera Division - Neymar se do Barcelony vrátit chce, klub tak žhavý není, prozradil viceprezident azulgranas

Neymar se do Barcelony vrátit chce, klub tak žhavý není, prozradil viceprezident azulgranas © marca.com - Neymar

0

Líbilo se

28.06. - Jak je to s přestupem Neymara do Barcelony? Je to skutečně tak vážné, jak média spekulují, nebo je to spíš vymyšlené téma pro bulvární plátky v okurkové sezóně? Podle viceprezidenta barcelonského klubu Jordiho Cardonera zájem skutečně existuje, ale je spíše ze strany hráče.

Byl by to rekordní přestup fotbalových dějin. Ostatně už ten z před dvou let se jím stal, když Neymar opouštěl Barcelonu a zamířil do PSG za 222 milionů eur. Nyní pařížský klub požaduje rovných 300 milionů eur, aby se brazilský útočník mohl vrátit zpět na Camp Nou. Případně nižší částku vykompenzovanou hráčským materiálem.

Je ale zájem barcelonského klubu tak vážný. A je vůbec nějaký? Zatím se zdá, že po přestupu touží především Neymar.

„Teď není vhodný moment mluvit o příchodech. Teď pracujeme na odchodech. Pořád jsme v období, které skončí 30. června a v němž musíme vyřešit budoucnost hráčů, s nimiž trenér nepočítá. Vše se děje v tomto sledu, dělá se to tak každým rokem, kvůli účetnímu období. Odchody nám přinesou peníze, abychom mohli uskutečnit nákupy," uvedl viceprezident barcelonského klubu Jordi Cardoner.

A jak je to tedy s Neymarem? „Správné by asi bylo říct, že se Neymar chce vrátit do Barcelony. Ale nesouhlasím s tím, že by se Barcelona nějak zabývala přestupem Neymara. Tohle téma není aktuální. Mnoho věcí se mi během jeho odchodu nezamlouvalo. Spousta věcí se musí vyřešit," řekl Cardoner.

„Slyšel jsem hlasy, které tvrdí, že jsme koupili Neymara. Nekoupili jsme nikoho. Nejsme s nikým ani v kontaktu. On a mnoho dalších chtějí hrát v Barceloně. Nepřekvapuje mě, že se chce Neymar vrátit. Tak jako tady si to hráči užívají málokde. Už se to několikrát přihodilo. Někdy odešli a pak se vrátili, Cesc, Piqué...Neymar je skvělý hráč, ale je třeba také brát v úvahu to, za jakých okolností odešel, pokud by se tahle hypotéza jednoho dne stala realitou."


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

arlbasges

To bude obden... Neymar je blízko přestupu a pak zase toto léto nikam nepůjde a tak dokola.

Messi777

No není se čemu divit.

MESSIFCB
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články