Zpět na » Primera Division » Marcelo už toho má dost, po sezóně navrhne vedení svůj konec v klubu

Primera Division - Marcelo už toho má dost, po sezóně navrhne vedení svůj konec v klubu

Marcelo už toho má dost, po sezóně navrhne vedení svůj konec v klubu © goal.com - Marcelo

3

Líbilo se

19.02. - Marcelo prochází určitě nejhorším obdobím od momentu, kdy v lednu roku 2007 přišel jako osmnáctiletý mladík do Madridu na Santiago Bernabéu. Brazilský bek je zpochybňován kvůli svým nepřesvědčivým výkonům a také pro ne úplně optimální fyzickou kondici.

Je to bída. Ze strany Marcela to není to pravé ořechové. To, že dříve byl dobrým křídlem, který připravil spoustu gólů pro Cristiana Ronalda, zakrývalo jeho lehkovážné plnění defenzivních úkolů. Tato slabina přetrvává i v aktuální sezóně, jenže jeho ofenzivní produkce už není tak slavná a nedostatky už jsou víc vidět, nedají se ničím ospravedlnit.

Navíc když se na jeho postu zjevila nečekané konkurence v podobě mladého Sergia Reguilóna, který vykazuje mnohem lepší statistiky. Marcelo se tak dostává pod tlak. Kritizují ho nejen média, ale už i fanoušci, které měl díky své free povaze vždy na své straně.

Proto včera požádal o schůzku generálního ředitele Realu Madrid José Ángela Sáncheze. Jejím předmětem měla být jeho budoucnost v madridském klubu.

„Marcelo mu nastínil svoji nespokojenost a úzkost po kritice, která se na něj valí. Ta je dokonce taková, že brazilský zadák bude v létě přemýšlet o možném odchodu z klubu, ačkoliv s ním má smlouvu až do roku 2022," uvedl na rozhlasové stanici Cope redaktor Juanma Castaño.

Ostatně už v rozhovoru, který byl zveřejněn minulý týden, Marcelo naznačil, že by mohl Bílý balet opustit. „Jestli jsem na seznamu hráčů, které chtějí prodat, tak ať za mě někdo zaplatí a všechno je vyřízeno. Až přijde den, kdy měl Real nebude chtít, tak prostě půjdu."

Také po víkendovém zápase s Gironou (1:2) byl Marcelův výkon probírán na sociálních sítích. Pod jeden příspěvek prokazující jeho negativní výsledky ve srovnání s Reguilónem poznamenal: „Všechno je moje vina. Jedeme dál."


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Di, du, val, val..

vl4dc3v3sm1ru
Související odkazy
Nejnovější články