Zpět na » Primera Division » Marcelo: O odchodu Cristiana Ronalda jsem věděl, s Balem vůbec nepokecáte. A když mě Real nebude chtít, půjdu

Primera Division - Marcelo: O odchodu Cristiana Ronalda jsem věděl, s Balem vůbec nepokecáte. A když mě Real nebude chtít, půjdu

Marcelo: O odchodu Cristiana Ronalda jsem věděl, s Balem vůbec nepokecáte. A když mě Real nebude chtít, půjdu © FotbalPortal.cz -

3

Líbilo se

12.02. - Velmi zajímavý rozhovor vedl brazilský obránce Realu Madrid Marcelo s redaktorkou deníku Esporte Inetractivo. Rozebral v něm svoji aktuální situaci v klubu, zmínil se nejen o svém kamarádovi Cristianovi Ronaldovi, který stadion Santiaga Bernabéua opustil loni v létě, ale také o Garethu Baleovi.

Brazilec Marcelo aktuálně neprožívá nejlepší okamžiky v Realu Madrid. Nebývalo obvyklé, aby tento sympaťák vysedával na lavičce. Vždycky patřil mezi neodmyslitelné hráče sestavy Bílého baletu. Nicméně zdá se, že trenér Solari začíná na jeho pozici upřednostňovat mladého Reguilóna. Marcelo se s tím snaží vyrovnat po svém. Já jsem v podstatě šťastný, našel jsem ztracenou sebedůvěru, prošel jsem obtížným obdobím, ale stále trénuji a pomáhám svým spoluhráčům. Teď už se cítím dobře, fyzicky dobře, tvrdě trénuji. Potřebuji hrát, abych si víc věřil, ale po fyzické stránce na tom jsem dobře," uvedl.

Je obtížné udržet úroveň, kterou jsem vždycky předváděl. Teď jsem asi trochu pod ní, ale během mojí kariéry tomu tak bývalo. Trochu vyletíte, pak zase spadnete, ale vždycky se snažím udržet jakousi linii. V této sezóně už ale bohužel za sebou mám tři zranění ve dvou měsících. Snad už je to pryč," řekl Marcelo.

Velkou kritiku ale Marcelo poslední dobou sklízel i za to, že prý měl mít po návratu z vánoční dovolené pořádnou nadváhu. Je to lež. To je věc, kterou vymyslí, aby očernili sportovce, profesionála. Je nemožné hrát se sedmi kily nadváhy. Nemožné. Nemám problém s kritikou, za těch dvanáct let vím, kdy a co mám zlepšit. Nepoznamená mě to, mohou si říkat co chtějí, publikovat lživé informace, ale já budu mít vždycky úsměv od ucha k uchu."

Loni v červenci vybuchla bomba, která všechny překvapila, když byl oznámen přestup Cristiana Ronalda do Juventusu. Marcelo nicméně přiznal, že o tom, co chystá jeho kamarád, už věděl mnohem dříve. Před finále Ligy misrů v Kyjevě.Trénovali jsme před finále a on mi normálně řekl, že odchází," vysvětlil Marcelo.

Z madridské kabiny tak zmizel jeho největší kamarád. S Cristianem jsme měli výtečný vztah, s jeho rodinou, přítelkyní. Hráli jsme spolu devět let. Je normální, že jste smutný. Prázdno zůstalo ale i po Kikovi Casillovi (brankář, který v lednu odešel do Leedsu), který seděl v kabině vedle mě. Byl jsem smutný. Každý den jsme spolu mluvili. ,Jak se máš Kiko,´ a tak. Teď vedle sebe nemám nikoho. Na druhé straně mám Balea, ale Bale nemluví, umí jenom anglicky. Tak se spolu dorozumíváme gesty. ,Hi, hello, goodbye," smál se Marcelo.

A jak to má Marcelo s případným odchodem do jiného klubu? Hodně se mluvilo o Juventusu, kam by následoval svého kamaráda? Viděl jsem fotomontáže s dresem Juventusu. Je to úžasný tým, ale já jsem v Realu Madrid. Nikdy jsem nepřemýšlel, že bych Madrid opustil. Věřím si víc než kterákoliv jiná osoba a nemám důvod odcházet."

Pokud by se ho ale Real Madrid chtěl zbavit, přijal by to. Pokud by k tomu došlo, ať za mě zaplatí a bude všechno vyřízené. Věřím sobě, v moji práci, ale až jednou přijde den, kdy mě Real nebude chtít, odejdu. Budu smutný, ale odejdu. Ale jsem si jistý, že mě nevyhodí."


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
F4BRE - 12.02. Odpovědět

Stejně je to zvláštní, sedí vedle něj Bale, kterej umí jen anglicky. Nedokážu si představit sedět s někým v šatně a hlavně hrát v jednom týmu a vzájemně si nerozumět.

F4BRE
Cornero - 12.02. Odpovědět

kdyz nerozumis spoluhraci tak to jeste jde ale kdyz trener nerozumi skoro zadnemu svemu hraci to je teprv legrace

Cornero
F4BRE - 12.02. Odpovědět

To je pravda, to už je úplnej průser

F4BRE
heto - 12.02. Odpovědět

Sympaťák Smajlík 18

heto
Cornero - 12.02. Odpovědět

typickej brazilec..genialni kousky ale ve triceti na to zacne srat

Cornero
heto - 12.02. Odpovědět

To je pravda. Životnost Brazilců je trochu kratší. Ale jsem rád, že třeba narozdíl od Isca Marcelo tu pozici přijal mnohem líp a nemá blbý kecy... U Marcela bych byl rád, kdyby zůstal, u Isca fakt ne.

heto
Související odkazy
Nejnovější články