Zpět na » Primera Division » Konec spekulacím. Navas prodloužil smlouvu s Realem Madrid o jeden rok

Primera Division - Konec spekulacím. Navas prodloužil smlouvu s Realem Madrid o jeden rok

Konec spekulacím. Navas prodloužil smlouvu s Realem Madrid o jeden rok © marca.com - Keylor Navas

0

Líbilo se

03.01. - Veškeré spekulace o možném odchodu Keylora Navase z madridského Realu se po dnešním dni zdají být naprosto liché. Kostarický gólman totiž podle informací deníku Marca právě prodloužil svůj smluvní závazek s Bílým baletem o jednu sezónu, což znamená, že na Santiagu Bernabéu bude bojovat o post jedničky nově až do roku 2021.

O nové smlouvě pro Keylora Navase se hovořilo v průběhu celého podzimu uplynulého roku. A to i přesto, že kostarický muž s rukavicemi přišel po příchodu brankáře Thibauta Courtoise z Chelsea o pozici týmové jedničky.

Po nástupu nového kouče Solariho se ale jeho situace v mužstvu ještě více zhoršila. Ligu mistrů totiž začal společně s ligovou soutěží chytat belgický gólman a na Navase tak zbyla pouze třetí soutěž v hierarchii Copa del Rey. Pro gólmana, který měl výrazný podíl na třech předchozích triumfech v Lize mistrů velká rána.

Proto se začalo hodně spekulovat o tom, že Keylor Navas madridský klub opustí. Buď už v lednovém transferovém okně, nebo přinejhorším v létě. V posledních dnech se dokonce v médiích probírala informace o tom, že Arsenal předložil Los Blancos nabídku ve výši 14 milionů liber na přestup.

Nicméně z toho asi v tuto chvíli sešlo. Navas podle deníku Marca prodloužil smlouvu do roku 2021 a nově si přijde ročně na plat 5 milionů eur čistého.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články