Zpět na » Primera Division » Vidal nebyl uctivý ke svým spoluhráčům a musí to napravit, prohlásil člen vedení Barcelony

Vidal nebyl uctivý ke svým spoluhráčům a musí to napravit, prohlásil člen vedení Barcelony

Vidal nebyl uctivý ke svým spoluhráčům a musí to napravit, prohlásil člen vedení Barcelony © as.com - Arturo Vidal

0

Líbilo se

12.10. - Už je to pár dní, ale mluví se o tom pořád. Dokonce i členové vedení Barcelony rozebírají poslední brikule chilského záložníka Artura Vidala na sociálních sítích, kde si vyléval mnohoznačnými příspěvky frustraci ze své nelehké situace, kterou zažívá ve svém novém angažmá na Camp Nou.

Nejprve po zápase ve Wembley s Tottenhamem, kdy byli všichni nadšení z předvedeného výkonu i dosaženého výsledku, on vložil na Instagram něco, co okamžitě každého bouchlo do očí. Všichni pátrali po důvodu toho, proč na sociální síť umístil zamračeného smajlíka bez jakéhokoliv textu. Nabízelo se jediné vysvětlení - hraji málo, jsem naštvaný. Tři minuty proti Kohoutům k tomu sváděly, navíc když byl všemi médii a jejich předběžnými sestavami ten den v podstatě předurčen do základu.

Po nedělním zápase ve Valencii, v němž nehrál vůbec, zase ke své fotografii přidal popisek „S Jidáši se nebojuje, oběsí se sami.“ Později sice vysvětlil, že tento text, který brzy smazal, neměl spojitost s trenérem Valverdem, nicméně vedení klubu jeho počiny hodně znepokojují.

Generální manažer klubu Pep Segura se dokonce domnívá, že šlo o projev neúcty vůči jeho spoluhráčům. „Je to dvojsmyslné. Ukazuje to na kluka, který se chce co nejdříve integrovat do barcelonského klubu. Ale také by měl pracovat na tom, aby si vybudoval respekt u svých spoluhráčů, trenéra a vedení klubu. Domníváme se, že tyto příspěvky poškodily spíš jeho než kohokoliv jiného. Vidal ví, že udělal chybu, byl neuctivý ke svým spoluhráčům a měl by se omluvit. Jsem si jistý, že to napraví,“ uvedl Segura.

Člen vedení odpověděl deníku Sport i na situaci kolem Jordiho Alby a vůbec postu levého obránce. „Pracujeme na tom, abychom s ním brzy uzavřeli novou smlouvu. V tomto ohledu neexistuje jakákoliv pochybnost. Na tento post neplánujeme žádnou posilu. Nikdo se nekoupil kvůli klubové politice. Sázíme na hráče, jejichž vývoj šel slibně směrem kupředu v rezervním týmu, což je případ Juana Mirandy a Cucurelly.“

K přestupu Antoineho Griezmanna, jenž se měl stát hlavní letní posilou Barcy, ovšem nakonec zůstal v Atléticu Madrid, uvedl: „U Griezmanna nic neselhalo. Jednoduše jde o rozhodnutí, která člověk činí. Nedal nám své slovo ani se jinak nezavázal.“

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články