Zpět na » Primera Division » Vidal mazal na Instagramu. Nejsem spokojený, ale trenérovi bych to řekl do očí

Vidal mazal na Instagramu. Nejsem spokojený, ale trenérovi bych to řekl do očí

Vidal mazal na Instagramu. Nejsem spokojený, ale trenérovi bych to řekl do očí © as.com - Arturo Vidal

0

Líbilo se

09.10. - Arturo Vidal se rozjel. Poslední dny jeho příspěvky na sociálních sítích docela rozvířily prach. Podle všeho tak dával najevo nespokojenost se svojí situací v novém barcelonském angažmá. Na Instagram pověsil příspěvky, které se tak daly vysvětlovat, ten druhý dokonce krátce po jeho publikování smazal.

Do Barcelony přicházel chilský záložník Arturo Vidal s nálepkou nástupce Brazilce Paulinha, který zklamanému trenérovi Valverdemu utekl zpět do Číny, odkud ho rok předtím Barcelona za 40 milionů eur kupovala. Ovšem tuto nálepku podle všeho dostal jen od vedení klubu a médií.

Hráč zvyklý hrát většinou v základu najednou zahříval lavičku. Když už se na hřiště dostal od samého začátku proti Gironě, následující duel v Leganés proseděl na lavičce. A když pár dní nato opět stál na Camp Nou při úvodním hvizdu, vydržel na trávníku jen 55 minut a pak, evidentně otrávený, odešel střídat.

Před duelem Ligy mistrů proti Tottenhamu se v médiích spekulovalo, že Vidal vzhledem k povaze zápasu nastoupí od úvodní minuty. Jenže namísto něj obsadil místo v základu jeho skorojmenovec Arthur a Vidal se do hry ve Wembley zapojil jen na závěrečné tři minuty.

Po utkání na sociální síti Instagram postnul obrázek zamračeného smajlíka bez jakéhokoliv přidaného komentáře. Všichni se tak domnívali, že je naštvaný na svoji situaci v barcelonském klubu. A samozřejmě na trenéra Valverdeho.

Větší poprask ale vyvolal příspěvek, jenž se na oficiálním účtu chilského záložníka objevil po nedělním duelu ve Valencii, v němž neodehrál Vidal ani minutu, byť ho trenér do hry poslat mohl, protože využil jen dvě střídání. „S Jidáši se nebojuje, oběsí se sami,“ stálo pod obrázkem hráče v tréninkovém oblečení Barcelony. Kontroverzní příspěvek byl ale asi po hodině smazán.Vidal ovšem popřel, že by tato zpráva byla mířena na trenéra Valverdeho. „Nikdo není spokojený, když nehraje. A já už vůbec ne. Já vždycky bojoval, byl jsem v nejlepších klubech světa. Byl jsem v posledních zápasech trochu otrávený, ale tak to prostě je,“ uvedl Vidal.

„Nechci, aby to vyznělo, že jsou tyto příspěvky kvůli tomu, že nehraji. Když budu mít nějaký problém s trenérem, promluvím s ním osobně. Občas máte i jiné problémy a ulevíte si na sociálních sítích. Příspěvek jsem smazal, aby se kvůli tomu zbytečně nespekulovalo.“

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články