Zpět na » Primera Division » Isco: Cristiano Ronaldo nám nechybí. Zatím

Primera Division - Isco: Cristiano Ronaldo nám nechybí. Zatím

Isco: Cristiano Ronaldo nám nechybí. Zatím © as.com - Isco s Ronaldem

2

Líbilo se

07.09. - Real Madrid se zatím s absencí hlavní hvězdy posledních devíti let vypořádává dobře. Nepřítomnost portugalského útočníka Cristiana Ronalda v sestav Bílého baletu není nijak citelná, jak mnozí po překvapivém transferu možná předpovídali. Podobného názoru je i záložník Isco.

Ostrá sezóna sice začala porážkou v Superpoháru UEFA s odvěkým rivalem Atléticem Madrid 2:4, ovšem pak už přicházela samá vítězství. Getafe 2:0, Girona 4:1 a stejným výsledkem skolila bílá družina i protivníka z okraje Madridu Leganés. Jenže škarohlídi rádi upozorňují na to, že podle výsledků s takovými soupeři nelze dělat ukvapené závěry.

Každopádně Real Madrid překonal vždy komplikovaný rozjezd do ligy, kdy například loni po třech kolech měl už o čtyři body méně a drží se v závěsu za Barcelonou. O skóre. A Ronaldo nechybí. Ani podle názoru záložníka Isca. I když...

„Cris je samozřejmě obdivuhodný hráč, který vám zajistí 40 nebo 50 gólů za sezónu. Ale všichni víme, jaký je fotbal. Když vyhráváme, nebude nám chybět a prozatím to vypadá, že nám nechybí. Máme tu dobré hráče, kteří ho zastoupí. Ale až se nám přestane dařit, všichni budou poukazovat na to, jak chybí Ronaldo,“ řekl Isco.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com

Související odkazy
Nejnovější články