Zpět na » Primera Division » Juventus plánuje útok na Marcela. Real už si za něj hledá náhradu

Primera Division - Juventus plánuje útok na Marcela. Real už si za něj hledá náhradu

Juventus plánuje útok na Marcela. Real už si za něj hledá náhradu © elmundo.es - Ronaldo s Marcelem

2

Líbilo se

29.08. - BULVÁRNÍK Turínský Juventus má zřejmě v plánu udělat si z madridského Realu zlatou žílu. V červenci do Staré dámy přestoupil Cristiano Ronaldo a hodně nahlas se v tuto chvíli mluví o tom, že by ho příští léto mohl následovat levý obránce Marcelo. Jeho velký kamarád mu prý velice chybí.

Italský deník Tuttosport přinesl informaci o tom, že turínský Juventus pracuje na příchodu brazilského obránce Marcela. Takové spekulace už kolovaly těsně po odchodu Cristiana Ronalda do Turína. Tehdy se měl portugalský útočník přimlouvat u vedení Staré dámy, aby mu jeho velkého kamaráda také přivedlo.

Jenže už investice do přestupu CR7 ve výši 112 milionů eur byla na poměry klubu výjimečná a vykoupit z Bílého baletu i Marcela už byla mise v podstatě nemožná. Uskutečnit se mohla pouze v případě, že by z kádru odešel jiný Brazilec Alex Sandro o něhož měly zájem Chelsea nebo PSG. Jenže k přestupu nedošlo a tak nebyly extra finance ani na Marcela. Navíc v Itálii už je uzavřeno přestupové okno.

Jednání by chtěl proto Juventus zahájit příští léto. Ovšem ví, že jeho pozice nebude nijak snadná, jelikož Marcelo před rokem prodloužil smlouvu až do roku 2022. S výkupní klauzulí 200 milionů eur. Juve přesto doufá, že by se nakonec přestupová částka mohla pohybovat mezi 45-50 miliony eur, vzhledem k tomu, že Brazilcovi už je 30 let.

Real už si prý za Marcela vyhlédl náhradu. Mocně touží po španělském zadákovi Chelsea Marcosi Alonsovi. U něj předpokládá investici ve výši 60 milionů eur.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, tuttosport.com, thesun.co.uk

Související odkazy
Nejnovější články