Zpět na » Primera Division » Ronaldo se chystá koupit klub španělské La Ligy

Primera Division - Ronaldo se chystá koupit klub španělské La Ligy

Ronaldo se chystá koupit klub španělské La Ligy © thesportbible.com - Ronaldo s madridským prezidentem Pérezem

2

Líbilo se

29.08. - Hvězdnému Brazilci Ronaldovi přirostla španělská liga k srdci. Bodejť by ne, vždyť na Pyrenejském poloostrově nastřílel v dresu Barcelony a Realu Madrid přes sto ligových branek. Aktuálně vykonává funkci ambasadora Bílého baletu a podle všeho bude mít co nevidět ve španělském fotbale mnohem podstatnější roli.

Agentury totiž informovaly o tom, že dvojnásobný držitel Zlatého míče co nevidět převezme vládu nad nováčkem španělské ligy Realem Valladolid. Ten se totiž topí v dluzích, deník El País tvrdí, že dosahují zhruba 25 milionů eur.

Ronaldo má nyní v plánu získat majoritní podíl v klubu, za nějž by měl zaplatit kolem 30 milionů eur. Podle rozhlasové stanice SER už zbývá pouze doladit poslední detaily a během dvou či třech týdnů definitivně uzavřít celá operace.

Ronaldo by se měl současně stát i klubovým prezidentem. Dosavadní první muž klubu Carlos Suárez by měl přejít do role ředitele klubu.

Nováček z Valladolid neměl úplně ideální vstup do letošního ročníku La Ligy. Po remíze na půdě Girony 0:0 podlehli "blanquivioletas" doma obhájci titulu z Barcelony 0:1.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesportbible.com

Související odkazy
Nejnovější články