Zpět na » Primera Division » Marcelo chce jít za Cristianem Ronaldem do Juventusu

Primera Division - Marcelo chce jít za Cristianem Ronaldem do Juventusu

Marcelo chce jít za Cristianem Ronaldem do Juventusu © elmundo.com - Ronaldo s Marcelem

1

Líbilo se

09.08. - Byli to velcí kamarádi. Nicméně jejich pouto se přestupem roztrhalo. Cristiano Ronaldo se rozhodl změnit působiště až už nebude každý den v madridské kabině s brazilským obráncem Marcelem. Opravdu nebude? Deník Tuttosport totiž informoval o tom, že by se do kádru Staré dámy mohl po CR7 stěhovat i další hráč Bílého baletu.

To, co si nikdo nedokázal představit, se stalo v polovičce července skutkem. Ikona Realu Madrid Cristiano Ronaldo opustila stadion Santiaga Bernabéua a po splacení 112 milionů eur se přesunula směrem na východ od španělských hranic do Itálie, respektive do Turína, do Juventusu.

Podle spekulací v italském tisku ale nemusí jít o poslední přesun na této trase. Už po uskutečnění přestupu Cristiano Ronaldo uvedl, že by chtěl, aby do Juve přestoupil i obránce Marcelo.

A nyní se tato kauza znovu vytáhla v Itálii na světlo. Podle Tuttosportu by Marcela tato zkušenost velice lákala a byl by hodně zvědavý.

Jenže má to i jeden háček a roli v něm hraje Paris Saint Germain. Jde o to, jestli klub z Parku princů předloží nabídku na levého obránce Alexe Sandra. Juventus požaduje minimálně 40-50 milionů eur. Pak teprve by vedení Staré dámy vyhovělo přání portugalské hvězdy a pokusilo se získat Marcela.

V Itálii ale končí přestupové okno už za týden, takže Juventusu na uskutečnění celé operace moc času nezbývá.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, sport.es

Související odkazy
Nejnovější články