Zpět na » Liga mistrů » S Realem Madrid do Liverpoolu neodcestoval Kroos s Tchouamenim

S Realem Madrid do Liverpoolu neodcestoval Kroos s Tchouamenim

S Realem Madrid do Liverpoolu neodcestoval Kroos s Tchouamenim © twitter.com - Aurelien Tchouameni a Toni Kroos budou Realu proti Liverpoolu chybět

0

Líbilo se

20.02. - Před úvodním osmifinále Ligy mistrů s Liverpoolem řeší Real Madrid velkou nepříjemnost. Rovnou dva záložníci základní sestavy nebudou Carlo Ancelottimu k dispozici. Jedná se o Toniho Kroose a Auréliena Tchouameniho. Italského trenéra alespoň může těšit to, že ve velké formě hrají Dani Ceballos a Eduardo Camavinga, kterí by měli zraněné středopolaře kvalitně nahradit.

Ačkoliv se začíná mluvit o tom, že Toni Kroos je pro Real Madrid čím dál méně důležitým a že jeho výkonnost jde dolů, stále mluvíme o hráči světové extratřídy. Zkušený německý středopolař kvůli nemoci vynechal už zápas s Elche uprostřed týdne a stále se prý necítí nejlépe, takže zůstal v Madridu. Vedle něho se neobjeví ani vicemistr světa Aurelien Tchouameni. Mladého Francouze ze hry údajně vyřadily podobné důvody. Ačkoliv po mistrovství světa nehraje v nejlepší formě, v základní sestavě proti The Reds by nejspíše byl.

Vedle Luky Modriče tak bude mít Ancelotti k dispozici kromě mladíků Arribase a Marina zejména Eduarda Camavingu a Daniho Ceballose. Ti už po boku chrovatské ikony odehráli vítězné utkání s Osasunou v lize. Camavinga se po uzdravení Alaby vrátil z obrany do zálohy a Dani Ceballos v novém roce podává opravdu velmi dobré výkony a jasně si říká o šance a o setrvání v klubu. Možností může být i stažení Valverdeho do zálohy a nasazení Asensia nebo Rodryga na pravé křídlo. Ačkoliv ztráta dvou záložníků je pro Real citelná, fatální zřejmě nebude.

David Suchý / goal.com

Nejnovější články