Zpět na » Primera Division » Konec jedné velké éry? Modrič a Kroos musí pochopit, že Real Madrid se nachází v přestavbě týmu

Primera Division - Konec jedné velké éry? Modrič a Kroos musí pochopit, že Real Madrid se nachází v přestavbě týmu

Konec jedné velké éry? Modrič a Kroos musí pochopit, že Real Madrid se nachází v přestavbě týmu © therealchamps.com - Podle Ancelottiho musí Luka Modrič a Toni Kroos zabojovat o místo v sestavě Realu Madrid

1

Líbilo se

26.01. - Legendární trio Luka Modrič, Toni Kroos a Casemiro. Vyhráli spolu snad vše, co se dalo. Záloha byla nezastavitelná. Na Casemira se dalo vzadu vždy spolehnout, plus hrál s obrovskou vášní. Luka Modrič naběhal každý zápas neskutečné množství kilometrů, navíc byl skvělý driblér. A Toni Kroos velel vždy celé operaci. Když zrychlil Toni Kroos, zrychlil celý tým. Když zpomalil Toni Kroos, zpomalil celý tým. Avšak každý příběh má svůj konec. Real Madrid opustil v srpnu loňského roku Casemiro a možná se blíží konec i pro Modriče a Kroose.

Už to nejsou dny, kdy by měli Chorvat s Němcem jisté místo v základní sestavě, ať se děje, co se děje. V posledních týdnech je v záloze nahradila mladá krev v podobě Eduarda Camavingy a Daniho Ceballose. A není to jen o odpočinku. Podle Ancelottiho budou muset hráči o místo v sestavě bojovat, protože klub se začíná čím dál více zaměřovat na mladé talenty.

Where do Luka Modric, Toni Kroos rank among world´s best midfielders?

Chápou svou roli a co po nich chci moc dobře. Vědí, že v klubu je na všech pozicích vysoká kvalita. Vědí, že jsme v přestavbě. Mluvil jsem s nimi o tomhle na začátku sezóny,“ řekl Ancelotti na tiskové konferenci.

Atletico are a tough team to beat: Carlo Ancelotti

Luka Modrič má 37 roků, Toni Kroos je o čtyři roky mladší. Smlouvy jim vyprší na konci sezóny. Zdá se nepravděpodobné, že by v další sezóně měli obléct dres jiného týmu, ale možná je čekají poslední měsíce na Bernaberu. Real Madrid se snaží tým omladit, Camavinga a Tchouameni se stávají stálými členy zálohy. Los Blancos také figurují vysoko v seznamu kandidátů na získání hvězdy Dortmundu Judeho Bellinghama do svých řad.

Jude Bellingham ready to hand huge boost to Real Madrid

Luka Modrič si v této sezóně za Real Madrid připsal 22 startů. Dal pět gólů a přidal dvě asistence. Hrál také na Mistrovství světa v Kataru, kde byl pro bronzové Chorvaty klíčovým hráčem. To Toni Kroos si zahrál za Real o jeden zápas více. Dvakrát skóroval a čtyřikrát asistoval. Na světovém šampionátu nehrál, Německu se však stejně turnaj nepovedl a zůstalo ve skupině až na třetím místě za Japonskem a Španělskem.

???????????? ???????????????? ???? on Twitter:

Záložníci nyní budou bojovat o místa v základní sestavě. Real Madrid se v La Lize nachází na druhém místě s 41 body po 17 zápasech, za vedoucí Barcelonou zaostávají o 3 body. Další zápas je čeká ve čtvrtek v rámci Copa del Rey proti Atleticu Madrid.

Nikolas Kočica / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články