Zpět na » Liga mistrů » Ohlasy Christophera Galtiera a Kyliana Mbappého po prohře s Bayernem

Liga mistrů - Ohlasy Christophera Galtiera a Kyliana Mbappého po prohře s Bayernem

Ohlasy Christophera Galtiera a Kyliana Mbappého po prohře s Bayernem © goal.com - Srovnávací gól nebyl Mbappému uznán

1

Líbilo se

15.02. - PSG nezačalo jarní fázi Ligy mistrů nejlépe. Nutno ale dodat, že nebýt důležitých zákroků Donnarummy, mohlo na tom být ještě hůř. Závěrečný tlak nedokázalo přetavit v gól a do odvety v Alianz Areně jede s jednogólovým mankem. Co si o této pozici myslí trenér PSG Christopher Galtier a hvězdný Kylian Mbappé, kterému nebyl uznán srovnávací gól?

Věděl jsem, že proti Bayernu to bude výzva. Jsou velmi dobře připraveni atleticky, technicky i takticky a že budou mít větší držení míče. Ale byly tady dvě části zápasu. Věděli jsme, že se budeme trápit do té doby, dokud nebudeme v útoku pořádně pracovat. Je strašně složité hrát proti týmu jako je Bayern Mnichov, když jste neustále v pressu. Nepomohla k tomu ani absence Kyliana. Pressovali hodně nepříjemně," řekl o soupeři Christopher Galtier.

Snažili jsme se chodit do útoku přes kraje. Díky Mendesovi se nám to jednou nebo dvakrát povedlo. Achraf Hakimi bohužel během prvního poločasu začal pociťovat nějakou bolest. Bohužel jsme inkasovali gól ve chvíli, kdy si měly sednout změny. Jednalo se o reorganizaci zálohy a útoku. V tom momentě jsme inkasovali. Je to škoda, ale tým na to reagoval skvěle. Byla tu spousta vertikality, dobrá souhra. Hodně tomu přispíval Nuno Mendes. Dostali jsme je z komfortní zóny, ale bohužel jsme nedokázali srovnat. Výsledek nás neuspokojuje, ale víme, že můžeme venku hrát stejně jako poslední půl hodinu doma," řekl trenér Galtier o výkonu svých svěřenců.

Musíme si z toho brát i pozitivní věci. Hraje se na dva zápasy. Nemůžeme změnit to, co se stalo v prvním zápase. Do Mnichova jedeme pro postup. Víme, že šance tu jsou. Vždy je tu velká šance postoupit. Pojedeme tam s dobrou energií a odhodláním. Není to comeback. Už tu nejsou pravidla o venkovních gólech, takže dáme jeden a je srovnáno. Musíme tam jít vyhrát. Hrát svou hru, hrát ofenzivně. Víme jak na to a musíme to zkusit. Zkusit a vyhrát. Výsledek mě netěší, ale já jsem na hřišti nechal všechno. Musíme se všichni zotavit a dát tomu zpět 100 procent," řekl po zápase Kylian Mbappé.

David Suchý / en.psg.fr

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články