Zpět na » Liga mistrů » Kylian Mbappé by mohl být připraven na zápas s Bayernem. Trénoval společně s celým týmem

Liga mistrů - Kylian Mbappé by mohl být připraven na zápas s Bayernem. Trénoval společně s celým týmem

Kylian Mbappé by mohl být připraven na zápas s Bayernem. Trénoval společně s celým týmem © skysports.com - Absence Mbappého je na PSG cítit

2

Líbilo se

13.02. - PSG čelilo před zápasem úvodního osmifinále Ligy mistrů velikému problému v podobě zranění Kyliana Mbappého, který měl být jistojistě mimo. Jenže francouzská superstar je zpět v plném tréninku s týmem a na zápas proti úřadujícímu německému šampionu je připraven. S týmem měli trénovat i Lionel Messi a Marco Veratti, kteří měli být také mimo hru.

Před klíčovým duelem Ligy mistrů proti Bayernu Mnichov není PSG ve vůbec dobrém rozpoložení. Výsledky jsou bídné, stejně tak výkony. K tomu se navíc přidalo zranění dvou nejlepších hráčů Lionela Messiho a Kyliana Mbappého. Třetí do party Neymar se měl pohádat se spoluhráči i se sportovním ředitelem a nemůžeme zapomenout ani na absenci motoru zálohy Marca Verrattiho, jehož start byl a je stejně jako ten Messiho nejistý. Bayern tak je den před zápasem v roli velkého favorita. Bez největších hvězd a ve špatné formě je PSG snandým cílem.

Jenže novináři zachytili Kyliana Mbappého, který měl díky problémům s hamstringem absentovat tři týdny, jak trénuje s celým týmem a to znamená, že na zápas proti bavorskému velkoklubu by mohl být připraven. S týmem navíc trénovali již zmiňovaní Lionel Messi a Marco Verratti, kteří měli menší zdravotní obtíže. Šance PSG bez a s nimi jsou diametrálně odlišné. Hugo Ekitiké, Ismael Gharbi nebo Warren Zaire-Emery zkrátka kvalit této trojice nedosahují a s takto těžkými zápasy nemají žádné zkušenosti.

David Suchý / goal.com

Nejnovější články