Zpět na » Francie: Ligue 1 » Neymar neunesl prohru s Monacem. Seřval spoluhráče a pohádal se i se sportovním ředitelem

Neymar neunesl prohru s Monacem. Seřval spoluhráče a pohádal se i se sportovním ředitelem

Neymar neunesl prohru s Monacem. Seřval spoluhráče a pohádal se i se sportovním ředitelem © goal.com - Ani Neymar nezvrátil osud zápasu s Monacem

4

Líbilo se

12.02. - PSG vypadá jako sluncem zalitý klub. Nejlepší hráči světa, nekonečno peněz a neotřesitelná pozice na vrcholu francouzského fotbalu. Jenže až moc hvězd je možná opravdu více na škodu. Po prohře s Monacem se údajně Neymar pustil do hádky se sportovním ředitelem Luisem Camposem a pořádně to od něj schytali i mladší spoluhráči.

Neymar začal sezónu naprosto famózně, dost možná v životní formě. Brazilský kouzelník nešel zastavit, ale pak se cosi stalo a zastavil sám. Čísla má sice stále brutální, ale od prvních 6 ligových zápasů je moc nevylepšil. Zadrhlo se i PSG, které na začátku sezóny vypadalo jako polité živou vodou a zdálo se, že Galtier je konečně tím pravým, kdo hvězdy ukočíruje. Když už se zklidnil Mbappé, nyní je tu zase problém právě s Neymarem. Nahlodaná psychika z vypadnutí z poháru s Marseille se přenesla i do Ligue 1 a po prohře s Monacem Neymar vybouchnul.

Už během zápasu to od brazilské superstar dostali sežrat mladíci Vitinha a Hugo Ekitiké za to, že mu nepřihráli do lepší pozice. Pro ně to ale zřejmě není nic nového. Jenže když do kabiny po zápase vstoupil sportovní ředitel Luis Campos s tím, že se mu nelíbí výkony, jaké hráči předvádějí, scyhtal to i on. K Neymarovi se měl přidat i kapitán Marquinhos. Načasování je opravdu zlé. PSG totiž čeká první osmifinále Ligy mistrů, kdy se postaví proti Bayernu Mnichov. Neymar navíc nebude mít po ruce Lionela Messiho a Kyliana Mbappého, kteří jsou zranění.

David Suchý / lequipe.fr

Nejnovější články