Zpět na » Liga mistrů » Ole Gunnar Solskjaer: Byla to magická noc, ale měli jsme štěstí

Liga mistrů - Ole Gunnar Solskjaer: Byla to magická noc, ale měli jsme štěstí

Ole Gunnar Solskjaer: Byla to magická noc, ale měli jsme štěstí © theguardian.com, fotbalportal.cz - Ronaldo a Solskjaer

1

30.09. - VIDEO Manchester United prohrával ve druhém kole základních skupin Ligy mistrů doma s Villarrealem 0:1 a po úvodní prohře se švýcarským Young Boys Bern byl pod velkým tlakem. Nakonec se mu ale podařilo vyrovnat a v 5. minutě nastavení jej spasil Cristiano Ronaldo. Byl to další z jeho kouzelných okamžiků. Ole Gunnar Solskjaer ale dobře ví, že jeho celek měl velké štěstí.

Hosté ze Španělska byli lepším celkem než domácí výběr norského kouče. Několikrát mohli rozhodnout o své výhře. Do vedení je poslal Paco Alcácer. Jenomže Villarreal nakonec své vedení neudržel a odjížděl z Old Trafford s prázdnou.

Nádherným volejem vyrovnal Alex Telles. V brance se překonával David de Gea. A všechnu smetanu nakonec slízl Cristiano Ronaldo. V poslední minutě nastavení z poslední akce zápasu vstřelil gól na 2:1. Manchester United tak vybojoval první tři body v této sezóně Champions League.

Ole Gunnar Solskjaer po utkání mluvil o magické noci, ale také o štěstí svého týmu.

Liga mistrů na Old Trafford je magická. Někdy nám může tato historie pomoct. Dnes v noci se s dobrým gólem vytasil Cristiano Ronaldo. A Alex Telles dal fantastickou branku.“

„Na Old Trafford se takové věci dějí. V minulosti už se to několikrát stalo. Museli jsme se hodně ohánět. Nakonec jsme měli štěstí.“

„Získali jsme tři body doma, což je důležité. Víme, že k postupu potřebujeme 10, možná 12 bodů. Je to obrovský výsledek pro tým i pro ducha našeho týmu.“

„Minule jsme smolně prohráli. Takový je fotbal. Jsou v něm vrcholy a pády. Dnes jsme dosáhli na výsledek, ze kterého máme radost.“