Zpět na » Premier League » Cristiano Ronaldo byl spatřen, jak v doprovodu osobní ochranky opouští v Manchesteru poštu

Premier League - Cristiano Ronaldo byl spatřen, jak v doprovodu osobní ochranky opouští v Manchesteru poštu

Cristiano Ronaldo byl spatřen, jak v doprovodu osobní ochranky opouští v Manchesteru poštu © thesun.co.uk - Cristiano Ronaldo v obklopení ochranky

5

Líbilo se

24.09. - VIDEO Jsou určité věci, které si člověk musí zařídit osobně a je jedno jestli se jedná o známou tvář nebo řadového občana. Jednou z nich je návštěva pošty a vyřízení si určitých záležitostí. A právě na poštu zavítal i hvězdný Cristiano Ronaldo. Šestatřicetiletá legenda byla zachycena ve čtvrtek v centru Manchesteru, kde vyšla z obchodu.

Venku zaparkovalo černé auto s osobními strážci a čekalo na Ronalda na Stretford Road, než opustí poštu, která neobvykle sdílí společný vchod se vstupem do metra.

Dva muži doprovázeli pětinásobného vítěze Ballon d´Or k autu, když si kolemjdoucí všimli Cristiana Ronalda a chtěli si tento mimořádný zážitek nafotit na své mobilní telefony.

Když jeden uživatel video zveřejnil na sociálních sítích, poznamenal: „Ronaldo jen tak ledabyle šel metrem naproti bytu, ve kterém bydlím, šílenství.“


Ronaldo také minul známou značku rychlého občerstvení Subway, kolem které procházel. „Pochybuji, že se Ronaldo dotkl některého ze sendvičů, maximálně tak salátu,“ napsal jeden uživatel na sociálních sítích.

Další přidal komentář: „Chudák chlap musí mít dva hlídače a za ním celý konvoj, aby dostal sendvič.“

Poté, co si CR7 v úterý odpočinul po porážce v Carabao Cupu proti West Hamu, tak nyní se očekává, že portugalská hvězda bude jmenována do základní sestavy v sobotním utkání proti Aston Villa.

Kamil Zalabák / thesun.co.uk, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
denies - 30.09. Odpovědět

Tenis - Kurzové sázení / Velmi spolehlivé informace - www.xoperi.blogspot.cz

denies

To jsou zase kydy, co, zalabáku ?!? Něco lepšího v repertoáru nemáš ?? Smajlík 11

pavelprvni
Nejnovější články