Zpět na » Premier League » Frustrovaný Cristiano Ronaldo? Za rozhodnutím nechat jej na lavičce si stojím, prohlásil Solskjaer

Premier League - Frustrovaný Cristiano Ronaldo? Za rozhodnutím nechat jej na lavičce si stojím, prohlásil Solskjaer

Frustrovaný Cristiano Ronaldo? Za rozhodnutím nechat jej na lavičce si stojím, prohlásil Solskjaer © goodwordnews.com - Cristiano Ronaldo

6

02.10. - Manažer Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer navzdory remíze svého týmu 1:1 v sobotním utkání s Evertonem prohlásil, že nelituje svého rozhodnutí nechat Cristiana Ronalda na lavičce náhradníků. Ronaldo poprvé od roku 2007 vstupoval do utkání v dresu United pouze jako náhradník o po utkání vypadal tímto rozhodnutím frustrovaný.

Solskjaer vsadil v sobotním zápase na Old Trafford na Edinsona Cavaniho a Anthonyho Martiala v útoku, zatímco pro Cristiana Ronalda začínal poprvé od května 2007 zápas Premier League na lavičce náhradníků.

A zdálo se, že si Solskjaer svoje rozhodnutí obhájí, když právě Martial poslal těsně před poločasovou přestávkou United do vedení, jenže Rudí ďáblové už další gól nevstřelili navzdory tomu, že se Ronaldo dostal po hodině hry na hřiště a Andros Townsend nakonec srovnal stav na konečných 1:1.

Ronaldo se sice zdál po závěrečném hvizdu při cestě do kabin viditelně frustrovaný, Solskjaer si ale za svým rozhodnutím stál.

Na otázku, zda lituje toho, že Ronalda nenasadil od začátku utkání, Solskjaer odpověděl: „Ne. Rozhodujete se s ohledem na dlouhou sezónu, musíte ukočírovat zátěž hráčů a toto rozhodnutí proto považuji za správné.“

„Anthony Martial si vedl dobře, vstřelil dobrý gól. Edinsonu Cavanimu stačilo pár minut a mohl dát gól. Čas od času musíte udělat podobná rozhodnutí.“

Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo odcházel ze hřiště očividně naštvaný. (zdroj: skysports.com)

Vyrovnávací gól Evertonu padl po slabém rohovém kopu Bruna Fernandese, načež měl záložník Fred dvě příležitosti získat míč od Demaraie Graye, Everton se ale odtrhl do úniku a Townsend srovnal na 1:1.

„Dostali jsme gól po jediném úniku a chyběla nám větší síla v zakončení, abychom vstřelili důležitý druhý gól.“

„Udělali jsme pár rozhodnutí, které nás dnes stály body. Musíme na tom zapracovat, protože čelíme stále více a více soupeřům, kteří nám umožňují držet míč.“

Více informací o Manchester United naleznete zde.