Zpět na » Evropská liga » Ondřej Kolář se vrátil po zranění překvapivě brzy a je ve formě, ochrannou helmu bude mít do konce kariéry

Evropská liga - Ondřej Kolář se vrátil po zranění překvapivě brzy a je ve formě, ochrannou helmu bude mít do konce kariéry

Ondřej Kolář se vrátil po zranění překvapivě brzy a je ve formě, ochrannou helmu bude mít do konce kariéry © slavia.cz - Ondřej Kolář

2

Líbilo se

09.04. - VIDEO Do posledních hodin před utkáním Evropské ligy mezi Arsenalem a Slavií nebylo jasné kdo za hosty bude chytat. Před odletem na Britské ostrovy se v rozhovoru vyjádřil trenér Jindřich Trpišovský, že si nedovede představit nasazení Ondřeje Koláře do zápasu. Hlavní trenér ovšem zmínil, že finální slovo bude mít Kolář a bude záležet na něm, jak se bude cítit. Ten se cítil dobře a utkání odchytal. Jak si během zápasu vedl?

Jestliže někteří po oznámení základních sestav čekali, že Kolář nebude hrát na riziko a všechny míče bude nakopávat co nejdál, tak se spletli. Slavistická brankařská jednička působila už od začátku utkání jistě a úspěšnými zákroky si Kolář své sebevědomí zvyšoval.

Výborná souhra byla mezi ním a stoperem Holešem, se který byl jeho významnou pomocí při tvorbě konstruktivní hry. Párkrát Kolář odehrál míč až těsně před dobíhajícím hráčem Arsenalu, ale na takové riziko Slavie hraje a svůj styl měnit nehodlá, což nepřímo potvrdil i trenérský realizační tým, který Koláře za každou takovou rozehrávku hlasitě pochválil.

Sám Kolář v pozápasovém rozhovoru řekl, že kvůli ochranné masce neměl úplně stoprocentní výhled do stran a více se potil. Také vyzdvihl práci stopera Tomáše Holeše, když řekl že obrana fungovala na výbornou.

Co se týče jeho speciální masky tak ji sundá za zhruba 8 až 9 týdnů, ale ochranou helmu si z preventivných důvodů ponechá do konce kariéry. Doufejme, že žádné surové zranění už Koliho ve fotbale nepotká a maska bude sloužit pouze jako image a „Koli“ ve Slavii vydrží co nejdéle.

Určitě se také vyplatí sledovat brankáře Vágnera, protože do budoucna může být pro český fotbal velkou hvězdou. Pokud se mu bude dařit, tak by ho Slavia mohla časem zpeněžit za ohromnou částku.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články