Zpět na » Ostatní » Raphael Varane je cílem pro velkoklub z Mexika

Raphael Varane je cílem pro velkoklub z Mexika

Raphael Varane je cílem pro velkoklub z Mexika © iconsport.photo - Raphael Varane

0

Líbilo se

18.05. - Raphael Varane oznámil po třech ne úplně povedených sezónách v Manchesteru United, že končí a od nové sezóny bude hrát v dresu jiného klubu. Zájem je ze Saudské Arábie, MLS, ale nyní také z Mexika, kde by ho chtěl podepsat klub Tigres. Mexická liga jde hodně nahoru a Varane by byl ozdobou.

Raphael Varane se poté, co byl jednou z největších opor Realu Madrid ke konci svého působení, 4x vyhrál Ligu mistrů a fanoušci ho měli za jednu z budoucích legend, přesunul na Old Trafford. V Manchesteru United chtěl novou výzvu a posunout svou kariéru. To se mu ale úplně nepovedlo a přišel pád. Na úroveň z Realu Madrid se i vinou zranění nikdy nedostal a je to pár dní, co v emotivním videu oznámil, že po 3 sezónách neprodlouží smlouvu a v létě jako volný hráč odejde.

Jaké jsou možnosti?

Ihned se zase začalo mluvit o Saudské Arábii, kde má Al-Nassr zájem už od léta, a také o MLS, kde samozřejmě jako první na mysl vejde Inter Miami, což mi ale vzhledem k Varanově platu a platu dalších borců v Miami, když tu jsou platové stropy, nepřijde reálné. Varane by byl údajně také jednou z vysněných posil Bayernu Mnichov. V 31 letech na to stále má. Je to neskutečně kvalitní obránce. Pokud by ho Bayern podepsal na rok s opcí na další sezóny, nebyl by to ani takový risk v případě přetrvávajících zdravotních potížích.

Skončí Varane v Mexiku?

Je tu ale údajně i další, dost nečekaný zájemce. Má jít o klub Tigres z Mexika. Mexická liga se zvedá. Přichází do ní hvězdy z Argentiny, ale i mladí talentovaní hráči z MLS. Zůstávají v ní navíc i velké mexické reprezentační hvězdy a tamní soutěž je rozhodně kvalitnější než MLS. V Tigres by si přišel na hezké peníze, stal by se tváří ligy, a navíc by mu v adaptaci pomohl bývalý reprezentační kolega André.Pierre Gignac, 38letý útočník, jenž už za Tigres hraje 9 let a dal za ně 212 gólů. Obří klubová legenda.

André-Pierre Gignac a Raphael Varane

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články