Zpět na » Primera Division » Když se Ancelotti dozvěděl že odcházím, rozbrečel se, říká Casemiro

Když se Ancelotti dozvěděl že odcházím, rozbrečel se, říká Casemiro

Když se Ancelotti dozvěděl že odcházím, rozbrečel se, říká Casemiro © iconsport.photo - Casemiro

0

Líbilo se

19.04. - Nejen Zinedine Zidane, který z něj udělal jednoho z klíčových hráčů týmu, který třikrát po sobě vyhrál Ligu mistrů, si Casemira v Realu Madrid hodně oblíbil. I pro Carla Ancelottiho byl brazilský záložník skutečně srdcovou záležitostí. Dnes už středopolař Manchesteru United nyní prozradil, jak skvělý vztah s legendárním koučem měl, a že v jeho odchodu byly velké emoce.

Casemiro do Realu Madrid přišel v roce 2013 ze Sao Paula. Fotbalově se vzdělával v Castille, ale následně si pod Carlem Ancelottim pár zápasů také odehrál. Když se vrátil z výborného hostování v Portu, u kormidla už Ancelotti nebyl. Stal se ale klíčovou postavou a Zinedine Zidane z něj udělal nejlepšího defenzivního záložníka planety. I díky němu Real Madrid vyhrál 3x za sebou Ligu mistrů. Svou úroveň si udržel i po Zidanově odchodu. Nakonec ale potřeboval novou výzvu. Odešel tak do Manchesteru United.

V minulém ročníku byl pro Erika ten Haga naprosto klíčovou postavou. Brazilský záložník byl tím, koho potřeboval a stal se skutečnou oporou a hvězdou Premier League. Nebýt jeho zkratů a častých vyloučení, nahlíželo by se na jeho premiérovou sezónu na Old Trafford ještě lépe. Letos to už ale tak slavné není. Dokonce se mluví o tom, že Manchester United se Casemira bude chtít zbavit. Sám Casemiro se pak nyní vyjádřil, že je stále fanouškem Realu Madrid a vyzdvihoval do nebes trenéra Carla Ancelottiho, pro kterého je Casemiro srdcovou záležitostí. Když Ancelotti přišel, z Casemira byl velký příslib na hraně béčka a áčka, když se vrátil, byl nejlepší na světě.

Ancelottiho oblíbenec

„S Manchesterem United už bylo všechno hotové, a šel jsem za Carlem Ancelottim do jeho kanceláře. Začal brečet. Řekl mi...Case, chci ti jen říct, že tě opravdu miluji a nechtěl jsem, aby si odešel. Byl to tehdy jediný moment, kdy jsem začal pochybovat o tom, zda je odchod správný. Bylo to těžké. Florentino Peréz mě ani nechtěl pustit. Chtěl jsem zkusit něco nového, ale stále jsem fanouškem Realu Madrid a během zápasů trpím s hráči. Navždy budu Real Madrid milovat," řekl Casemiro.

Carlo Ancelotti a Casemiro

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články