Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Mauricio Pochettino možná zůstane na britských ostrovech. Bayern Mnichov našel konečně náhradu za Thomase Tuchela

Přestupové spekulace: Mauricio Pochettino možná zůstane na britských ostrovech. Bayern Mnichov našel konečně náhradu za Thomase Tuchela

Přestupové spekulace: Mauricio Pochettino možná zůstane na britských ostrovech. Bayern Mnichov našel konečně náhradu za Thomase Tuchela © iconsport.photo - Mauricio Pochettino

1

Líbilo se

23.05. - BULVÁRNÍK Po šokujícím rozvázání spolupráce mezi Mauriciem Pochettinem a Chelsea nebude možná dlouho bez práce argentinský manažer. Zdá se, že Bayern Mnichov konečně našel náhradu za Thomase Tuchela. Uvnitř článku se také dozvíte na spekulace týkající se přesunů hráčů do Premier League.

Mauricio Pochettino může zůstat v Anglii

Kdo by si pomyslel, že by po takovém závěru sezóny nakonec Mauricio Pochettino opustil Stamford Bridge? Nakonec k tomu došlo po vzájemné dohodě mezi vedením a argentinským manažerem.

Pochettino nemusí dlouho zůstat bez angažmá, o jeho služby se zajímájí Manchester United, Bayern Mnichov nebo také anglická fotbalová reprezentace. (zdroj: telegraph.co.uk)

Mauricio Pochettino


Victor Osimhen odmítl nabídky PSG a klubů ze Saudi Pro League

Nigerijský střelec Neapole, Victor Osimhen, odmítl nabídky PSG a klubů ze Saudské Arábie a přiblížil se tak k přestupu do londýnské Chelsea.

O nigerijského střelce mělý zájem i další kluby z Prmeier League, ale po skončení Chelsea na šestém místě je jeho přestup reálný. Pokud dojde na přestup, Chelsea získá střelce světových kvalit.

Victor Osimhen

Real Madrid bude čelit nové konkurenci ve snaze získat Lenyho Yora

Vysoce ceněný obránce Lille, Leny Yoro, se může těšit velkému zájmu. Vedle královského klubu Realu Madrid má o něj zájem také Liverpool.

Liverpool skončil na třetím místě v uplynulém ročníku Premier League a po devíti letech ho opouští manažer Jürgen Klopp.

V současnosti je Leny Yoro ceněn na 40 milionů eur. (zdroj: 90min.com)

Leny Yoro


Bayern Mnichov má nejspíš náhradu za Thomase Tuchela

Bayern Mnichov a téma nový manažer je vleklé téma, které se zdálo, že nebude mít konce. V posledních dnech se zdá, že bavorský celek přeci jen našel náhradu.

Má jít o bývalého vynikajícího středního belgického obránce Vincenta Kompanyho. Nyní stačí pouze doladit detaily přestupu a uhrazení poplatku Burnley.

Asistenta manažera mu bude dělat Craig Bellamy. (zdroj: Fabrizio Romano / soc. síť X)

Změní Ronald Araujo LaLigu za Premier League?

Uruguayský střední obránce Barcelony Ronald Araujo by mohl vyměnit Barcelonu za Premier League.

O šikovného obránce se zajímájí Chelsea a Aston Villa. (zdroj: 90min.com)

Ronald Araujo

David Mikoška / fotbalportal.cz

Nejnovější články