Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Klopp nejspíš Tuchela na lavičce Bayernu nevystřídá. Modriče s Giroudem čeká změna adresy

Přestupové spekulace: Klopp nejspíš Tuchela na lavičce Bayernu nevystřídá. Modriče s Giroudem čeká změna adresy

Přestupové spekulace: Klopp nejspíš Tuchela na lavičce Bayernu nevystřídá. Modriče s Giroudem čeká změna adresy © iconsport.photo - Jürgen Klopp

2

Líbilo se

22.02. - BULVÁRNÍK Zimnímu přestupovému období již odzvonilo. Přesto však neutichají přestupové spekulace, a proto vám nabízíme pokračování tradiční rubriky. Z potenciálních kandidátů na převzetí Bayernu vypadl Klopp, podle agenta si chce dát pauzu. Dva zkušení hráči by mohli změnit dres. Modričův čas v Realu se chýlí ke konci. Giroud by naopak rád vyzkoušel MLS.

Jürgen Klopp Thomase Tuchela pravděpodobně nenahradí

V létě se uvolní trenérský post v Bayernu Mnichov, kde dle dohody s klubem skončí dosavadní kouč Thomas Tuchel. Vyrojily se zvěsti o tom, že by německého lodivoda mohl nahradit jeho krajan Jürgen Klopp, který pro změnu završí své působení v Liverpoolu. Podle vyjádření svého agenta se však bývalý trenér Dortmundu nechystá převzít německý velkoklub. „Jürgen Klopp nebude rok po aktuální sezóně trénovat žádný klub ani národní tým. Což stále platí,“ ozřejmil situaci agent Marc Kosicke pro německou redakci Sky Sports. (zdroj: sport.sky.de)

Modričova štace v Realu se blíží svému konci

Luka Modrič a Real Madrid. Pro spoustu fanoušků idylické spojení. Čas je však neúprosný, a proto by i tato fotbalová konstanta mohla zaniknout. Chorvatský středopolař strávil v hlavním městě Španělska 12 let a vypadá to, že se jeho působení chýlí ke svému konci. Zkušený plejer se údajně rozhodl neprodloužit smlouvu, gigant z Madridu se ho ale nechtěl vzdát. Modričovi přistála na stole nabídka od Carla Ancelottiho na post asistenta trenéra, klubová opora však tuto nabídku odmítla. (sportbild.bild.de)

Zažije Giroud dobrodružství v MLS?

V milánských fotbalových kuloárech se spekuluje o setrvání Oliviera Girouda v AC. Francouzskému forvadovi je už 37 let a před tím, než pověsí kopačky na hřebík, zvažuje spolu s rodinou štaci v zámoří. Rossoneri by ho však rádi udrželi, jelikož zkušený útočník stále patří ke klíčovým hráčům. Giroud totiž zraje jako víno, po přesunu do Itálie měla jeho výkonnost stoupající tendenci, což je patrné i při pohledu na hráčské statistiky. Kupříkladu v lize nastřílel v každé sezoně alespoň dvouciferný počet branek. (zdroj: corrieredellosport.it)

Giroud

(zdroj: twitter.com)

Dominik Pánek / fotbalportal.cz

Nejnovější články